SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fachowcy obaczcie to!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, słyszałem, że gdy bierze się kilka suplementów naraz to jedne mogą blokować wchłanianie się innych.
Teraz na lato mam zamiar brać takie oto witaminy i suplementy jednocześnie:
-Witabina C
-Witabina B complex
-Witabina A+E
-Sylimarol
-M1T
-2razy dziennie po 5gram żelatyny
Z góry dziękuje za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
co do witamin to nie ma żadnych przeciwskazań... co do prohormonu to w zasadzie też nie... nawet wskazane jest zażywanie witamin w czasie cyklu... żadnych niepożądanych skutków być nie powinno... mam na myśli to połączenie a nie wpływ T1M na twoj organizm...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
m1t to nie suplement ;) i jezeli to wszystkie wit-min jakie zamierzasz brac podczas stosowania owego ph..to robisz duzy blad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
qrde juz chyba trzeci raz z rzedu napisałem T1M zamiast M1T ) chyba za bardzo mi ten specjał chodzi po głowie

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
hehehe...w tej cenie..;)
choc z watroba bedzie ostro....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
pewnie tak... ale co tam spróbować nie zaszkodzi

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Kupcie sobie mietka lepiej
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba racja mietek zadziała napewno lepiej niż działają prohormony/zresztą i tak do końca nie wiadomo w co i w jakim stopniu się przemienią/, ale dział mi nie pasuje i dlatego nie doradzam nic w tym temacie, nie jestem pewien ale tu jest chyba dział -suplementacja, a ciągle napotykam jak nie efedrynę to znowu dhea, albo prohormony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Heh to fakt...teraz będzie sezon to coraz wiecej pojaiac się będzie pytan o eca itp.
Co do tego ph..moim zdaniem lepie cenowo i przy podobnych skutkach ubocznych wychodzi zwykły mietek..
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
m1t..jednak rozni sie troce od mietka..i to juz raczej nie jest ph..a zwykly saa...bo gdzie w p grupa metylowa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nom faktycznie..jednak powiedz mi Byq czym się różni jeśli chodzi o efekty( nie chodzi mi o cene i uboczne)
Toż to zwykły koks do nabycia w sklepie!
Pozdro.
ps. witam na nocnej zmianie

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MLO 90% Muscle Builder Protein + Jakas Kretynka

Następny temat

ULTIMATE ultra ripped czy SNI Thermal Pro??

WHEY premium