SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F-16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
dajcie sklad tego cera 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dawaj na priv bo linkow nie moge dawać :]

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
czarny mozesz dawac linki o createstonie !!
ale do hajteka albo do mnie
i hajtek i ja placimy za baner
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jasne, ale fotke ze składem - robioną przeze mnie, mam na swoim serwerze - nie na sklepie, ale po prostu, wiec poki nie zapłace, nic tutaj nie pokaze :D

kiedys tez tu sie zareklamuje.....! obiecuje!


ps. stronka hiteca jest do dupy, zero rpzejrzystosci, skladow, publikacji (nowych). :]

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Bral jush ktos ten F-16 ?? Bo chce niedlugo kupic i sie zastanawiam czy go kupic;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
Hmmmm no ale na cykl potrzeba 2 opakowania F-16... Cena cyklu wywalona w kosmos troche.

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wazne: do specjalistów.

Następny temat

jak połączyć

WHEY premium