SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - kto zdobędzie tytuł mistrzowski w sezonie 2010?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4139

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 907
Ja tam zostaje przy swoim. Stawiam na Anlonso, on musi sie jeszcze spasowac z bolidem i bedzie ok. Chyba ze w ferrari zaczna kombinowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
alfonso.

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Nico Rosberg . Jest w mocnym teamie Mercedes , lepszym od Williamsa dla ktorego jezdzil wczesniej . Przy odrobinie szczescia ten sezon moze byc jego . Odkad pojawil sie w F1 widac ze to solidna marka i sporawy talent . Realnie patrzac w barwach Mercedesa bedzie mu cholernie ciezko wygrac sezon aaale jak narazie nie ustepuje . Umiejetnosci ma to napewno , pytanie czy team mimo wszystko wystarczająco mocny .

Dzisiaj w tv powiedzieli ze niespodzianką jest to iż N.Rosberg góruje na Schumacherem w wewnetrznej rywalizacji jakos mnie to w ogole nie dziwi . Schmacher to nazwisko i jakiś tam % tamtego kierwcy sprzed lat . Teraz realia są inne . W 2010 rządzą młodzi gniewni . Mysle ze na koniec sezonu Schumacher uswiadomi to sobie i inni zdziwieni dominacją Nico .

Jeszcze dodam że z Buttona to taki Mistrz jak z Kaczynskiego prezydent no są ludzie kórzy ewidentnie mi nie pasują do ról jakie przyszlo im odgrywac . Patrze na tego Buttona i wiem że jest wielu lepszych anizeli on . Mistrzostwo Jensona bardziej przypisal bym teamowi Brawn GP i rewelacyjnej konstrukcji anizeli samemu kierowcy . Button bez b.dobrego bolidu niewiele znaczy a miesjca 15. i 18. w generalce sa najlepszym na to dowodem . "Guzik" jest dobrym kierowcą i tyla , Mistrzem szczesliwcem jest . Jeszcze ta jego dziecieca i drażniąca radosc o rany . Na szczescie McLareny w tym sezonie to nie taki kosmos jak Brawn GP sezon temu i zobaczymy .


Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2010-04-18 16:12:20

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
No sorry man, dałbyś sobie spokój i nie kpił sobie.

To zawsze jest mieszanka szczęścia, talentu, umiejętności oraz samochodu jaki się prowadzi. Button w zeszłym sezonie początek miał dobry, trochę miał szczęścia i dobry bolid, który się nie psuł. Później po zmianach jakie wprowadzono w bolidzie Brawn GP, Button zaczął jeździć nieco gorzej, za to jego partner Barichello radził sobie całkiem dobrze, znacznie lepiej niż na początku sezonu.

Button jest urzędującym Mistrzem Świata czy Ci się to podoba czy nie. Ogólnie przejeździł zeszły sezon najlepiej i dlatego nim został. W tym sezonie też sobie dobrze radzi. Nie można tego rozpatrywać tego w takich kategoriach czy ktoś jest rudy czy łysy, wysoki czy niski, uśmiechnięty czy poważny i na tej podstawie oceniać czy się nadaje na mistrza czy nie.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Jest wieeele osob dla ktorych Button nigdy nie będzie mistrzem z prawdziwego zdarzenia i tutaj moglbym napisać " czy ci się to podoba czy nie " tak wlasnie jest . Zobacz gdzie teraz jest Barichello a jeszcze sezon temu był konkretnym rywalem dla tego "super" jak twierdzisz Buttona . Teraz pomyka w McLarenie i to go ratuje . Oczywiscie umiejetnosci tez trzeba mieć ale żeby on był świetnym kierowcą to daleko mi do takiego stwierdzenia . Może bliżej mi będzie takiej opinii o nim jak i w tym sezonie wygra caly sezon . No a jestem pewien że tak sie nie stanie . Teraz jest początek sezonu więc myslenie że anglik juz jest mistrzem poraz drugi jest bardzo naiwne To jaki czlowiek jest na torze i poza nim takze mowi o nim . Button jest nijaki jak dla mnie i tyle . Każdy ma swoje zdanie heh .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jakie nastroje po GP Monako? Typy zmieniają się, czy nadal wszyscy pozostają przy swoim typie?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Jednak z dwójki Button - Hamilton to Button jednak lepiej się obecnie prezentuje. Nie liczę GP Monako bo mu zatkali chłodnice. Z tej dwójki to jemu kibicuje. Czy obroni tytuł czy nie to się okaże, ma duże szanse na to by pobić Hamiltona.

Myślę że do ostatnich wyścigów lider będzie się zmieniał z wyścigu na wyścig chyba że Webber jest na fali.
BTW. Do Webbera też się przylepia etykietkę dżentelmena na torze, że przepuszcza, że nie walczy, a obecnie super-uber-driver Vettel mu nie daje rady.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Webber złapał "formę" jeśli można to tak nazwac, zobaczymy na jak długo

Jakoś nie widzi mi się, żeby ktoś z dwójki Red Bulla zdobył tytuł...

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-05-17 23:39:21

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192
A ja właśnie obawiam się tego, że ktoś z tej dwójki zdobędzie tytuł. Obawiam bo stawiam na Alonso.

Zmieniony przez - Wojasx w dniu 2010-05-27 12:49:17

Stop talking, start working !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No niestety, ale póki co Ferrari w odwrocie, a podjazd do Red Bullów mają tylko McLareny, jeśli ta tendencja utrzyma się przez kilka kolejnych wyścigów, to Red Bulle zdominują sezon tak jak poprzedni sezon zdominowany był przez zespół Brawn GP...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena badan

Następny temat

Dzienniczek Treningowy - Mikoss - 400m

WHEY premium