SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estrogen - jak zbijać - mam Ari

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
o nic, luzuj %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
0,25eod i to wszystko przyrosty ci zachamuje ale jakość będzie lepsza i
pct łatwiejsze.
Po co prolo enan ed to długi estr , nie szkoda ci dupy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Czytaj z uwaga napisałem 400 prolo ew, czyli każdego tyg, nie napisałem Ed nigdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Mam wyniki dzisiejsze:

Prolaktyna 375,3 przy 98-456 od miesiąca ponad powoli spada a zajadam tylko b6, czy to normalne przy 5 tyg na npp?

estradiol 154,1 przy 7,63-42,6 Mam Atrozol. Jak go jeść począwszy od dziś?

Atrozol 0,25mg ed będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
A ja bym Kolego dał cwiartke czyli 0,25 co drugi dzień i obserwował. Lek ten ma cos około dwie doby okres półtrwania wiec nie ma potrzeby brac codziennie.Spróbuj zobaczysz co sie dzieje.Nie napisałeś co Cie niepokoi oprócz wyników.Jak libido OK, nie ma zbyt spuchnietej japy, stójka ranna jest to nie przesadzaj i zacznij od minimalnej dawki.Zawsze mozna zwiekszyc.Anastrozol to potezna sprawa.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-09-20 21:09:49

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Hermann1 - Libido marne a stójki porannej już sporo czasu nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94768 Napisanych postów 364762 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670022
Hermann ma rację miałem napisać co 2 dni.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Kolego zrób jak z lodzianinem radzimy. Przez okres cyklu obserwuj co sie dzieje zwracajac uwage na poranne erekcje.Pojawienie sie ich będzie oznaczać obnizenie E2. Jak wspomniałem ari jest potęga.Mozna co prawda zrobic to szybciej lecz Tobie zalezy na utrzymaniu masy to raz a ponadto szybka interwencja moze wpłynac na zbytni spadek estradiolu co byłoby bardziej niekorzystne niz jego nadmiar. Miałem gdzieś badania dotyczace ari ale mam straszny bajzel bo pisze jeszcze na forum medycznym i dotyczacym broni strzeleckiej i stąd ten zamęt.Poztaram sie jednak Ci to przyblizyc poniewaz tmat mnie interesował i sporo pamieta. Otóż bodaj,ze na Med Liberary jest ulotka ari potwierdzona przez badania wykonane przez Przez AstraZeneca Pharmaceuticals LP. W badaniu tym co prawda wzieły udział k0biety po menopauzie chore na raka piersi , ale w niczym nie zmienia to istoty zagadnienia. W badaniach farmakodynamicznych dotyczacych wpływu ari na estradiol .

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Stwierdzono że dawka 1mg arimidexu potrafiła obnizyc poziom estradiolu o 70% W CIAGU 24 GODZIN!!!. Co prawda mowa jest o kobietach chorych na raka sutka a nie o koksujacym facecie lecz badanie to daje do myslenia.Poszukaj Kolego w necie jesli Cie interasuje.Tłumienie E2 utrzymywało sie 6 dni po odstawieniu ari.Widzisz jaka to potega. Moja rada taka: bierz tę cwiartke i obserwuj.Po zakończeniu cyklu unormujesz E2 o czym powiedza Ci symptomy które łatwo rozpoznasz.Wtedy dla upewnienia sie zrobisz badania. Cierpliwie i pomału.Ocalisz to co zdobyłes i przywrócisz równowage. Trzymaj sie Kolego i bez obaw.To normalna sprawa podczas cyklu.Zadbaj o odblok i wszystko bedzie grało.Trzymaj sie i bez paniki.Bedzie dobrze.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon march w opakowaniu 5x 1ml

Następny temat

boldenon march czy duzo podrobek?

WHEY premium