SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekstraklasa 2009/2010

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11095

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Trudno to porównywać, bo jak Wisła akurat miała ten swój udany sezon w Pucharze UEFA to jeszcze obowiązywał inny regulamin.

Ale oprócz pucharów europejskich są jeszcze Puchar Polski czy Superpuchar i tu też tej dominacji Wisły za bardzo nie widać.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
nie ma sensu porownywac dokonan Wisly w pucharze uefa do dokonan Lecha ze wzgledu na zmiane systemu rozgrywek
choc jesli juz bawimy sie w takie porownanie, to moim zdaniem tamtejsza Wisla zdecyodwanie mocniejsza i osiagnela wiekszy sukces niz Lech w minionym sezonie.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7170
Korona ładnie pozamiatała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Korona Rulez znowu dałem w Typerze za mało bo tylko 2-0..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zgadłem Lecha 1;3, Wisełkę 2;0.
Liga zapowiada się ciekawie, faworyci wygrywają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
diakonos_0 masz soga ja tez obstawilem Korone, ale na zwyciestwo, kurs 2,95 to az sie prosilo za tydzien z Lechem gramy, diakons bedziesz na meczu?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jak jeszcze Lecha pojedziecie to masz soga

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
to mozesz juz szykowac soga dla mnie jedna rzecz mnie tylko wczoraj zdziwila... podziele sie nia z wami, moze potraficie mi to wyjasnic... dlaczego jakies koles z szaliku i koszulce Polonii zdjął majtki i zaczął machac kut... wiecie czym O_O

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Ale ja jestem z Wielkopolski i kibicuję Lechowi

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
wiem wszedlem w twoj profil ale za 'Korona Rulez' dostałes odemnie soga w gratisie bedziesz za tydzien na meczu w Kielcach?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TYPER EKSTRAKLASY 2009/2010

Następny temat

Trening Kondycyjny

WHEY premium