SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Egipt saa dla zainteresowanych .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
ukrylem ampy w plynach po myciu sie i kremach do opalania, a ksiazeczki z pudelkami i plastikami oddzielnie popakowane w gazety

Mogles jeszcze polknac Jezeli to sprawilo ze poczules sie bezpieczniej to spoko, bo musze cie zmartwic zadnej praktycznej wartosci nie mialo, skanery na lotnisku przechodza przez kazda warstwe i jakby szukali ampuel to by je znalezni. Pobrudziles sobie tylko towar

nagle wychodzi celnik z pokoju i z tlumu turystow wracajacych bierze wlasnie nas prosi o polozenie bagazu na tasme przejezdza i mowi dziekuje zycze milego dnia
Na kogo wypadnie na tego bec, latalem z 50 razy i 2 mnie sprawdzili, najsmieszniej bylo w Londynie jak szukali szlugow i wodki u Polakow i akuart na mnie padlo...a tam szok - ksiazki Baba pyta czy studiuje, a ja ze po prostu lubie czytac Odpuscila dalej...
Jakbys byl bardziej zesrany, a celnik bardziej upierdliwy to by cie wzieli na osobista, bo przemyt rozgryza sie przewaznie psychologicznie. A ze nic nie znalazl to prosta sprawa, bo tez niczego nie szukal - raczej fragmentow rafy, broni, worka koksu
Jakby szukal tych nieszczesnych ampulek to uwierz mi ze by je znalazl



edit: dobra akcje mialem jeszcze w Amsterdamie po przylocie z Surinamu (glowny kanal kokainy ameryka pludniowa-europa droga powietrzna). Psow od chvja (tylko ze glupie burki bardziej kanapkami zainteresowane ) z 5 kontroli...w koncu juz prawie wyszedlem po godzinie i przeswietlanie bagazu...koles chce obejrzec co tam mam, to wyciagam - pierwsze co to wielka maczeta - kukri, on pyta
-"co to"
-kukri
-po co to panu?
-bo wracam z dzungli
-aha

Przejrzal jeszcze plecak i wyciagnal foliowy worek z kilogramem odzywy bialkowej, byla idealnie biala (bezsmakowa), nawet nie obejrza wora, bo noz go zaciekawil, podziekowal i do domu
Nie musze dodawac ze to rownie dobrze mogla byc kokaina, ale pan celnik najwyrazniej nie byl zbyt zainteresowany

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-09-07 12:25:59

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-09-07 12:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
witam

zadam takie pytanie..

jade do egiptu i czy da sie tam kupic hgh?? oczywiscie oryginalne??

a druga sprawa, bylem notowany tzn dostalem wyrok w postaci godzin do odrobienia, czy to moze miec jakis wplyw na to ze na lotnisku beda chcieli przeszukac moj bagaz...dodam ze wyrok byl za kradziez, nie konkretna ale za nielegalne programy do kompa..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
jade do egiptu i czy da sie tam kupic hgh?? oczywiscie oryginalne??

nie ma szans

a druga sprawa, bylem notowany tzn dostalem wyrok w postaci godzin do odrobienia, czy to moze miec jakis wplyw na to ze na lotnisku beda chcieli przeszukac moj bagaz...dodam ze wyrok byl za kradziez, nie konkretna ale za nielegalne programy do kompa..

Nie sadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
a moze mi ktos powiedziec pod jaka nazwa wystepuje hgh w egipcie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie wystepuje Jezeli sie spotkasz to z samymi walami. Sam ostatnio pytalem w temacie https://www.sfd.pl/Gh_przez_3_miechy....czy_jest_sens-t527414.html , zobacz co B-50 poleca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
somatropina jak powiesz to beda wiedziec o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Beda tez wiedziec jak powiez "camel with music" Nie ma to jak obdarzyc zaufaniem egipskiego sprzedawce Bedziesz chcial kupic prawo wlasnosci do Wiezy Eifla to tez ci sprzeda...tylko co z tego
Zadne Egipskie laboratorium nie produkuje gh z tego co mi wiadomo, a jakis import.... -> taa...

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-09-07 14:17:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
a granica tez trzeba recepty miec zeby kupic

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
tez trzeba recepty miec zeby kupic

Dzieki za wyjasnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 814
Witam czy ktoś wysyłał paczkę do POLSKI ? proszę o szczegóły Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chory zaladek a koks?!

Następny temat

Szybki cykl po HGH?

forma lato