SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna w suplach.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Sprostowanie koles na allegro ma synefrę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Mam pytanie poza tematem nie mogę wchodzić na pw wyświetla mi się nie znaleziono strony macie to samo? Co do ephedry to jest dostępna z firmy kaizen ale nie kupowałem jej.


Zmieniony przez - Jank30 w dniu 2017-11-02 18:15:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
napisz w dziale Administracja. u mnie wszystko dziala normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kaizen do kupienia np w kanadzie ale nie wysyłają poza granice państwa. Szkoda że ta firma zniknęła z naszego rynku dobre suple mieli jeszcze ze 4-5 lat wstecz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Tak się składa że pracowałem trzy lata w Toronto trzeba było zrobić zakupy ale się nie myślało o siłowni kiedy się tyrało na budowie. Niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12048 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234520
by byly spore problemy, jakby zlapali cie na odprawie z tymi zabawkami%) tutaj nie ma juz wytlumaczenia jak z SAA,m ze na potrzeby wlasne, bo sprawe nieco traktuja, jak narkotykowa
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Nie leciał bym z tym tam są Polskie biura podróży przez które posyłasz paczki. Myślę że nie byłoby problemu z wysyłką. Zaczynam się zastanawiać czy nie uruchomię znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Takie paczki też mogą być monitorowane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ciężko nazwać produkt wytwarzany gdzieś w garażu jako podrabiany Niestety nie dostaniesz takich suplementów. Szukaj ew. pseudo efedryny wśród leków na kaszel/gardło.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZEDTRENINGÓWKA Z SFD

Następny temat

Swedish Supplements - gdzie dostac w Polsce ?

WHEY premium