SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duranox Flor Medico

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tych czasach bym celowal raczej dubol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
ja jeszcze once again

jak mi kod nie hula na stronie to mam sie bać czy wszystko może być ok?

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wszystko może być ok, weryfikator kodów może być zrobiony tylko żeby stwarzać pozory solidnej firmy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
dzięki trochę mi z ta informacja lepiej

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
też będę bił duranoxa niedługo i miałem podobne zmartwienie,pozdro;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
dokładnie z tymi kodami dziwna sprawa a na stronce pisze o hologramie którego nawet w miejscu pokazanym na stronce nie ma dziwne to podobnie jak z tymi kodami chyba AXIO pierwsze z tym wyskoczyło mysle ze firma chce sie wbic i mysli ze jakimis ze tak powiem chwytami marketingowymi zdobedzie klijentów a przeciez jak wiemy nie tedy droga u mnie propa chłopaki bija z FM i winka ciskaja bardzo chwala ja tez mam kilka flakonów duranoxa - kupiłem bo tanie jak działa sie okaze w praniu miejmy nadzieje ze firma troszke zabłysnie A nie tylko lekko zaiskrzy Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Niedługo się przekonam co to za firma jednak jestem dobrej mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Mete chlopaki jedza jak swieze buleczki Enana tez chwala. Opini innych srodkow jeszcze nie znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
WITAM JA KUPILEM DEKE ENAN I ANAPOLON I BEDE TO BRAL ALBO W POLOWIE KWIETNIA ALBO POCZATEK MAJA I SIE WPISZE CO I JAK Z RELACJI ZNAJOMEGO KOKSA PODOBNO ENAN I ANAPOLON ROZ****IA TOTALNIE

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8962
i jak tam Npp?? z Flora sie ma moze ktos wie?/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl omka ?

Następny temat

fina

WHEY premium