SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duży tyłek u chłopaka.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
a do tego też ci dochodzi krzywa miednica? Bo ja mam z jednej strony miednicę bardziej wystającą niż z drugiej :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Daj jeszcze zdjęcie skoliozy bokiem.

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Nie mam pojęcia miednice mam prostą.

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Jak zdjęcie skoliozy bokiem? Nie rozumiem za bardzo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Zdjęcie bokiem poprostu.

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Dałem przecież, a skoliozy nie widać bokiem tylko tyłem i przodem raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czubek123


nie wchodziłem nawet w linka ale sam śmiesznie trochę brzmi ponieważ lordoza jest rzeczą normalną , fizjologiczną krzywizną kręgosłupa która powinna być i dopiero hiperlordoza czy zmniejszona/zniesiona lordoza jest zaburzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Bpl-g nie jestem specjalistą wpisalem hiperlordoza i pierwszą stronę tu wysłałem nie wiem czy tam jest mądrze napisane ;)

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Blietros sory zagapiłem się i z tego zdjęcia stwierdzam że ja mam większą skolioze.
Widziałem twój post i cieszę się że jednak chcesz iść do lekarza to duży plus :)
I do lekarza polecam czym prędzej on napewno ci pomoże jak już pisałem rehabilitacja może być długa ale napewno będzie lepiej.
Poczytaj w internecie o twoich dolegliwosciach może tam coś znajdziesz.

Kacperro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwaszenie organizmu. Co robić?

Następny temat

nie mogę spać

WHEY premium