SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping na M.Ś.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Temat ciekawy, nawet bardzo. Moje zdanie jest następujące: właściwie w każdym sporcie wyczynowym doping to normalna sprawa, ale myśle, że chodzi właśnie o to co powiedział Paweł F "Powiem tak - nigdy nie zostałem złapany i nie udowodniono mi stosowania niedozwolonych środków dopingujących". Ale sprawa jest oczywiście dyskusyjna, i ile ludzi, tyle będzie opinii.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boogie Ty jeszcze nie pogrubiony??????, a tak w temacie to dobrze napisałeś - zwykle w takich programach wypowidają się "specjaliści" od medycyny sportowej, którzy twierdzą, że kreatyne to jeden ze steroidów anabolicznych, a jako przykłady sterydów pokazują zwykle opakowania po wheyach.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
No właśnie Boogie już dawno powinien być pogrubiony-czemu nie jest?

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 79 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4840
Zgadzam sie z Boogim ci do mkol-u.
Znalezli sobie kilka ofiar w stylu Johnsona i paru bylych "enerdowcow" i po sprawie.
W sporcie zawodowym wchodzi w gre taka kasa, ze nie wiadomo do czego to wszystko doprowadzi. Niestety bylo juz kilka przypadkow smierci nie tak starych kulturystow i oby to byl koniec tragedii.

Pozdrawiam
Darek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
no juz jeden specjalista medycyny sportowej sie popisal w rozmowach w toku enkrynolog co powiedzial ze odzywki to sterydy i rozstempy sa sprawcom sterydow bo inaczej nie mozna miec

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
again

misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy Ty mis00 masz ten sam problem translacyjny co i ja?

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
dokladnie ten sam...

misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Widzieliście dzisiaj tlumaczenie naszych 2 pan zdyskwalifikowanych za doping w TVP1 o godz.18:20? (program "Echa stadionow") Kto nie widzial niech zaluje, troche smiechu bylo...

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Darek65 - O jakich konkretnie kulturystach mowisz ? Czyzbys slyszal, ze ktos umarl od zazywania SAA ?

Goral - A co w tym bylo smiesznego ? A co mialy powiedziec ? Ze maja dupiatego trenera, lekarzy etc. ktorzy nie potrafia obejsc zwyklego testu na stosunek testosteronu do epitestosteronu, ze ci sami ludzie zaprzepascili ogromny talent jakim byl Szymon Kolecki, ze bedac pod ich "opieka" Agata Wrobel dostla zoltaczki ?
Prawda jest taka, ze sa tu winni, ale winne napewna nie sa dziewczyny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-Dobre białeczko-

Następny temat

Kreatyna HI-TEC NIE DZIAŁA??!!

WHEY premium