SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór soków :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 982
To już jego sprawka chciałbym żeby ktos mi jeszcze napisał jak dokłądnie z tym odblokiem tylko hcg? i jak sotsować (lepiej wiedziec wczesniej niz pozniej )pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
HCG zaczynasz w ostatnim tygodniu propa 1000IU E2D i potem wchodzisz na SERM'y, Clomid 2-3 tygodnie 50mg ED.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 982
Wielkie dzieki masa z wami !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Zamulenie jak najbardziej po winie solo, ale gino - zero szans, bo ten środek nie aromatyzuje w żadną stronę.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Może metę dostał.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12279
Zmysły, albo to nie towar jaki chciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 982
Ja tutaj do tego cyklu na samym propie wrzucić jakieś witaminy jeszcze??? Mam nadzieje,że prop na dobrej diecie coś porobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możesz wziąć jakiś zestaw witamin.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 982
Chciałem jeszcze zapytać jakie środki zastosować do cyklu aby nie obawiać się że dopadnie mnie gino widzę już że nie są idealnie równe więc wole sie zabezpieczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Nolvadex na półce, biorz dopiero jak będą ewidentne objawy gino, profilaktycznie nie ma sensu.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka+wino

Następny temat

EPI + PROP POMOC

WHEY premium