SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do USA na stałe

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8745

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
poszukaj na necie...pelno tego jak grzyby po deszcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
pelno tego ale wez pod uwage ze 80% stron to wyjiebki .

co do tego czy sprzet dochodzi z Polski - DOCHODZI . . musisz miec tylko ziomusia w Polsce ktory ci wysle . osobiscie bedac w usa stosuje ph . i niech nikt mi nie pisze ze to gowno itd i ze tak naprawde niewiadomo co tam jest i sa bardziej szkodliwe od saa i jeszcze setki innych mitow . jak ktos nie bral to niech sie nie wypowiada najlepiej , bo naprawde na ph mozesz zrobic cykle ktore cie fajnie porobia . mimowszystko czasem potrzebuje cos z Polski i do tej pory dochodzilo . na dniach pownienem dostac t3 z europy wiec zobaczymy po raz kolejny czy bedzie si . mm mieszkasz juz w tych stanach czy przymierzasz sie dopiero ? podbij na priv to ci hopsne jedna strone .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2198
hej mm1986 sorry ze tak dlugo nie odpisalem na Twego maila ale wlasnie wrocilem z Polski i dopiero teraz sprawdzilem

ogolnie do saa nie mam dojscia ani zadnych innych koksow, bo poprostu nie biore, stosuje jedynie diety i suple i to wszystko,
ale jak jestes w usa to napewno znajdziesz dojscie. Ja zawsze wszystkim odradzalem, dieta to podstawa i odpowiedni trening, a koks to juz jak masz wysokie cele i chcesz startowac i odnosic sukcesy czyli po prostu zaistniec w tym sporcie, ja takiego celu nie mam.

bigguy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
bigguy - zajmujesz sie forexem, masz dojscie do informacjii o trendach walutowych? Bawie sie w to z bratem dla zabawy ale jak dalej bedzie nam dobrze szlo to wkladamy wiekszy chajs w to. Tylko wlasnie szukam rzetelnej informacji o trendach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Night Wolf - Tak,tych stron jest duzo. Ale mi raczej chodzilo o rade tych co sie przekonali,ze x tej stronki np zamawial ktos i wyslali nie raz wszystko ok,lub informacje ze mam zamawiac od kogos z US a nie outside,lub odwortnie itd. Dla Ciebie jako bankiera to pewnie nic,ale jak mnie ktos wy***ie na 2000$ to nie bedzie fajnie,dlatego sie tak pytam itd.

eugeno - poszlo

bigguy - o ty klamco ! ja ci dam suplementy ! joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
Dla Ciebie jako bankiera to pewnie nic - hehe chcialbym zeby tak bylo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

tatuaze uk

Następny temat

Przecietne zarobki i ceny.

WHEY premium