SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Marka C. / kreatyna a błona śluzowa żołądka

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2411
hehehehhe e-lite to tak samo jak z prawnikami, księżmi, prostytutkami etc. co do tematu ja to namawiam wręcz chłopaków do kupowania odżywek dobrych firm. pewnie ze po wielu można miec różne działania niepożądane, szczególnie dotyczące przewodu pokarmowego. normalka. zjesz nie taką pizze co ostatnio i historia na cały dzień . czy kretka może drażnić błonę śluzową żołądka?? pewnie że tak. jak niemal każda substancja. Jadnakze czysta kreta jedynie u bardzo wrażliwych osób może wywołac takie reakcje badz u takich którzy juz w jakims stopniu maja uszkodzoną śluzówkę. więc to bedzie niewielki odsetek z nas. natomiast wieksza moc widziałbym tu a matrixach kreatynowych czy NO boosterach. tam jest wiele substancji potencjalnie podrażniających śluzówkę żołądka czy jelit. ale ludzie jesteście młodzi i zdrowi nie ta odżywka to inna bedzie oki! brać, kupować nie żałować!! heheh i to napisał lekarz z 10 letnim stażem w zawodzie. a jak Wam jakis lekarz nie pasuje idzie do innego. Przecież tak sie robi ze wszystkim

The Show Must Go On

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
Show must go on

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
widzisz po prostu się zraziłeś
ja wiem jaka jest sytuacja bo jak byłem ostro chory to starsza nie zawiozła mnie do szpitala do nas w mieście tylko do innego miasta
bo podobne sytuacje, mój wujek mało co się przez wyrostek nie przekręcił... no i ładują w gips kończyny ludziom a potem łamią bo się źle zrosło ... (kumpel tak miał )
żal.ru normalnie heh

a co do tematu to ciekawi mnie jak pójdzie autorowi przekonywanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
kreatyna moze podrazniać żołądek, choc na pewno mono najmniej.

Kolega mi opowiadał ze jak łyka na czczo mono to boli go zołądek

zresztą wieszośc supli zdrowa nie jest.



zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wpc/wpi a poziom cukru we krwi.

Następny temat

Robaki wstrzymują rozwój mięśni!!!

WHEY premium