SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny -- redukcja + masa. Wege

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2309
Każdy broni swojego, ale jeśli dietetyk uważa wegetarianizm za patologię żywieniową, to nie chciałbym z nim współpracować. Kolejna sprawa mieć pojęcie oraz wyobrażenie dobrze zbilansowanej diety, to jedno, a jak nasz codzienny jadłospis zostaje weryfikowany przez codzienność, to drugie. Swoją drogą widziałem, że Tobie też się zdarzają frytki w maku i tym podobne rzeczy, czy to świadczy o braku wiedzy? No właśnie.


Zmieniony przez - lakistrajk w dniu 2013-05-29 20:22:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
ponawiam prośbę o jadłospis, zbilansowany choćby teoretycznie,może być w Twoim temacie, by nie spamować już komu .

BTW
z tego co widzę tu https://www.sfd.pl/WYZWANIE,_PROSZĘ_O_INDYWIDUALNĄ,_PROFESJONALNĄ_POMOC-t681475.html to raczej Ty miałeś problem ze znalezieniem kogoś do współpracy.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-05-29 20:25:38

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2309
Haha, proszę bardzo, możesz ponawiać. Ale ja nie czuje się w obowiązku, ani też nie mam chęci przedstawiać takich rzeczy doświadczonemu dietetykowi. Kolejna sprawa, że w obecnych czasach ciężko o dobrze zbilansowaną dietę wszystkożerców. Niedobory pewnych witamin, czy minerałów mają praktycznie WSZYSCY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2309
Ahahahhaa serio szukałeś moich postów? I do tego wstawiłeś coś sprzed 2 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
A co to są pewne witaminy i minerały? I skąd osąd, że ciężko o dobrze zbilansowaną dietę osób jedzących mięso? I ponawiam - na jakiej podstawie takie osądy stawiasz, skoro nie potrafisz dobrze rozpisać diety dla samego siebie?


I jaki to postęp przez te 2 lata osiągnąłeś, że nie jest to post miarodajny?

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-05-29 20:29:45

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Cóż to czy ktoś nie je mięsa to jego indywidualna sprawa a zarazem temat rzeka... wie o tym pewnie każdy kto jest wege. Tak czy siak wegetarianinem jestem od wielu lat i to się nie zmieni, wierzę, że dobrze zbilansowana dieta spokojnie pozwala zastąpić mięso. Pomijając ten fakt prosiłbym jednak o subiektywną ocenę w/w planu żywieniowego biorąc pod uwagę redukcje na której mi zależy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
Zastosuj się więc do regulaminu działu i wklej dietę do oceny w takiej formie jaka jest wymagana.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2309
Żeby daleko nie szukać, to chociażby witamina B12 i selen. Poza tym źródła z których pochodzi mięso przemysłowe, hormony, to wszystko ma wpływ na organizm. Postęp jest uwarunkowany nie tylko wiedzą, ale także determinacją oraz innymi faktorami. Mi się nie chciało w tym okresie robić, bo był to zbyt fajny okres na wprowadzanie jakichkolwiek ograniczeń, czy zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2309
..

Zmieniony przez - lakistrajk w dniu 2013-05-29 20:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Ok, dodam dietę jak trzeba gdy wrócę do domu. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajl po treningu do oceny!!!

Następny temat

Kilka pytań o carbo

WHEY premium