SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dereck Chisora vs Vitali Klitschko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Nie mam na myśli wykształconych ludzi,robiących kariere na zachodzie.
Dość człowiek się napatrzył na takich co sobie nie radzili w kraju i z myślą o lepszym życiu wyjeebali na zachód i są utrzymywani przez tamtejszych podatników bądź ludzi o dobrej woli.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
co Ty p******isz Ksiedzu, jak słysze teraz po starszych znajomych, czy nawet po rodzinie. Ze k***a po kilku latach studiów i jakiś beznadziejnych doktoratach czy ch** wie co dana osoba wyciagnie w swoim fachu najnizszą krajową to ja dziękuje. W niektórcyh sprawach wole uczyć sie na błędach innych ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ksiedzu akurat robie drugi kierunek studiow tutaj, i nie narzekam, co do lat do emerytury, tutaj to nie zus, tu co zaoszczedzic na fundusz to cidadza nawet w calosci jak chcesz......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Kult a gdzie ty przebywasz? masz obywatelstwo tamte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UK/Isl?Irl, kiedys czasami niemcy i hiszpania, jak robilem za informatyka kiedys to mialem kontrakty w roznych miejscach po 2-3 miesiace na robote, koryto, mieszkanie itp dawali, Teraz osiadlem w irl tam gdzie na poczatku przylecialem i mysle o OZ, zycie jest za krotkie aby siedziec w jednym miejscu,btw wiekszosc czasu siedze w irl. Nawet jak bym nie mial wyksztalcjenia to wole tutaj robic jako kierowca autobusu za marne 500e na tydzien niz w polsce po 4 mgr za 2000zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
tomekm2012 tylko słyszysz i wyciągasz wnioski z czyiś doświadczeń.
pokaż mi osobę po technicznych studiach która nie ma pracy.
jak się mieszka na wyp***owie gdzie tylko pgr'y były to nie ma co się dziwić.
W większym mieście,zawsze jest praca.
jak swoją emigracje przeżyłem i równie dobrze żyje mi się w Polsce.
nie mogę sobie pozwolić na takie luksusy jak na zachodzie ale wole być jeebany w dóópe w Polsce niż w innym kraju.
Wystarczy wiedzieć co się chce a nie zarządzanie i marketing czy inne deebilne kierunki,bo ktoś coś usłyszał albo jest to w modzie.

Każdy jest kowalem swojego losu ale trzeba też mieć trzeźwy punkt widzenia,na to co w życiu potrzebne.

A najłatwiej narzekać,na wszystkoi wszystkich.
pokżwydzeni przez los,kóórwa ich mać.
Pojedź do albanii i zobacz czy na prawdę masz źle.

cieszyć się z tego co masz,bo $$ to nie wszystko.

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-02-21 18:25:27

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ksiedzu - dlaczego yebany w innym kraju? Zwykly kierowca autobusu tutaj ma min 500 e tyg na reke, gdzie paliwo jest po 1.5e a 10 x 200g kurczaka 8/9euro, to ma byc yebanie w dupe? ok, lepiej w polsce byc bardziej yebanym? bez sensu troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw nie ciesze sie ze mam $$$ bo nie mam ,ja zyje a nie chomikuje pozniej walnie mnie tir i po sprawie btw bylem w roznych krajach i wiedzialem biede, w sumie do zycia potrzeba jest tylko woda jak by na to tak patrzec, ale ja wybieram troche inaczej, bo nie chce tak zyc jak np w albanii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
sie zobaczy za 2 lata co sie zadecyduje! siedzieć na dupie w tym syfie całe życie nie zamierzam;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
to wyjedź na ten zachód tylko oszczędź tych smętnych textów.

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cypio/enan + npp...

Następny temat

Xtrena

WHEY premium