SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka na chory bark?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2118
Deka łagodzi bóle w stawach gromadząc wodę w tkance łącznej co spowoduje jedynie zalagodzenie bolu. Ja tez mialem bole w barku ale dobra rozgrzewka i bol mijal, za to teraz juz 2 miesiac nie cwicze z powodu peknietej torebki stawowej w nadgarstku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
Ja mam ukruszony kawalek stawu nie moge zrobic dobrej rozgrzewki chocbym chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
jak ukruszony - to wkoncu kosc ukruszyles?
bo nie wyobrazam sobie zeby ukruszyc chrzastke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14070
Deca z testem na takie cos i jeszcze odblok
Jak juz cos na bark to deca z meta albo bold z meta

'VENI VIDI VICI'
GABBER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
do tego czy nie leczy bym sie klocil. nie mowie o swoim doswiadczeniu ale czytalem temat elite w ktorym twierdzil ze jemu nie tylko zlagodzilo bol na cyklu ale rowniez bylo lepiej po odstawieniu. najlepiej by chyba bylo jak bys do niego na priva napisal i poprosil o rade.

ps. problemy z barkiem sa faktycznie przerabane, sam niedawno przez wlasna glupote wystawilem sobie bark ze stawu a fachowo mowiac "zwichniecie lewego stawu barkowego", do tej pory jeszcze nie wrocilem do siebie. (ten wypadek mial miejsce dzien przed sylwestrem)

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
b2b2b2- uszkodzony wiezozrost barkowo-obojczykowy, szpara stawu barkowo-obojczykowego miernie poszerzona(o ok. 2mm) Nierowny zarys warstwy korowej barkowego konca obojczyka. Zroznicowanie miedzy obecnosci drobnych okolostawowych zwapnien a przebytym uszkodzeniem okostnej'' na usg to wygladalo jakby sie kawalek stawu ukruszyl i rozkruszyl po bokach nie wiem jak to fachowo napisac. Chrupie jak poruszam nad glowa.
GABBAFRONT- biorac mete wzrosnie mi sila i masa miesniowa po czym tylko bardziej obciaze stawy, wiecej zaszkodzi niz pomoze. Boldka nie chce. Deka zwieksza skladowanie wody w tkankach lacznych co mi moze pomoc a tesciak do tego zeby nie spadlo libido itd.
marceliono- nastawili Ci go czy jak? Kup sobie koniecznie stabilizator jak bedziesz cwiczyl troche pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
wstawili w spzitalu na narkozie (spalem caly zabiek) bol byl masakryczny, nikomu nie polecam na chwile obecna jest lepiej, przeszedlem rehabilitacje, lekarze stwierdzili ze to cud ze jest w tak dobrym stanie w tak krotkim czasie, powinienem ledwo ruszac a juz chodze na silke, narazie tylko ciezarami sie oszczedzam. zjadlem paczke glukozaminy, teraz zakupilem joint therappy. stabilizator wydaje mi sie zbedny, nie boli mnie juz.

Twoj problem wydaje sie byc powazniejszy z tego co piszesz

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-04-21 21:57:08

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-04-21 21:57:45

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
Ja sobie kupilem i mam chociaz jakis komfort psychicny hehe, a cos tam napeno pomaga. No u mnie jest nieciekawie jak zauwazyles... Chodz tak czy inaczej wracam do treningow. Ostatnio robilem trening na silce, potem lekki sparing i choc wieczorem bark mnie bolal to sie tak zaje.biscie czulem, pierwszy raz od 18 miesiecy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
napisales jaki jakis lekarz, ktorego wiedza opiera sie i konczy na stosach przeczytanych ksiazek

napisz chlopie jaka tkanka ulegla uszkodzeniu - chrzestna czy kostna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
no psychika jest wazna w takich przypadkach jak po 3 tygodniach zdjolem sobie opatrunek (mimo ze powininem go miec 6tyg) i chociaz hantlem 1,5kg na bica pomachalem o kolano to odrazu czlowiekowi checi do zycia wrocily, wiec moge sie domyslac jak jest u Ciebie po 18miesiacach .... ja bym nie wyrobil psychicznie na bank ...

no coz, jedynie co mi pozostaje to rzyczyc powrotu do zdrowia !! napisz do kogos kompetentnego o ta deke

zdrowia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tatoo na bombie!!

Następny temat

problem cido :/

WHEY premium