SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca organon 250mg/ml 10 ml vial

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Dopiero ludzie nie przestana kupowac to gowno, sytuacja na polskim rynku SAA sie nigdy nie zmieni. Nie bedzie wsparcia walow, nie bedzie sensu ich produkowac, to proste. Wiec przestan wspierac tych oszustow, wyrzuc to do kosza i nigdy wiecej tego nie kupuj, przeciez szkoda zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Dla niektorych jak cos jest tanie to jest do dupy, kupcie sobie hormon za pare tysiecy i wtedy na bank bedziecie zadowoleni.A teraz do rzeczy, otoz wlasnie biore ta dece i nie wiem co tam w niej jest ale ma pizniecie za***iste.Nie ciagnie wody i wogole jest ok. Tak wiec najpierw niech ktos to wezmie a potem wystawia opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
Organon nie robi takiej Deci


z czym to bierzesz ?

Zmieniony przez - tomek 82 w dniu 2007-06-18 23:27:10

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Biore to z metką również firmy Organon, z początku tez mi cos nie pasowalo jak zobaczylem kapsułki no i deca gdzie w 1ml jest 250mg. Ale widzialem kolesia ktory byl na tym i dlatego zdecydowalem sie rowniez na te rzekomo badziewie.Jak skoncze cykl to wstawie fotki.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
łokurva z Argentyny to ?? ... długą drogę przebyło legit jak nasz prezydent...


Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2007-06-19 01:01:26

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Bijesz enana cwaniaku i kozaczysz, co za ludzie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2507
z metką to bierze bez teścia

" Sam żyjesz więc innym daj żyć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050


Masz odemnie*****owe zdjęcie propa z tego

Nic nie klepie Miałem testera i nic mu nie poszło , gdyż w środku jest olej sezamowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Może macie racje co do orginalnosci, jest sobie jakas lewa firma ktora robi koksy roznego rodzaju, ale powiem wam jedno 80% koksu to podroby ale kazdemu służą. Nie wiem czy pamietacie jak ok rok temu okazało sie że policja rozbiła szajke ktora zajmowała sie produkcją sterydów. Produkowali przedewszystkim Metanabol i Omnadren i co sie okazało? Nawet na zachod to rozprowadzali, pare lat sie tym zajmowali. Połowa z was brała rzekomo to g****. Narkotyki tez robią w garażu a wszyscy na tym jadą, no chyba że któraś z renomowanych firm farmaceutycznych robi piguły.
Koniec tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko niesie za soba ryzyko.

chcesz sie fajnie czuc, dobrze wygladac itp..

ale lepiej unikac wynalazkow jak masz sprawdzone towary.
a ta meta w kapsolkach to mi sie z tym shitem kojarzy co byl w pudelkach plastikowych jak hmb bionabol a pozniej akrichin walowane.
unikalbym osobiscie tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hubei Testop-100

Następny temat

przygotowania do sezonu..

WHEY premium