SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca dick!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
siemka mam pytanko brałem od stycznia do konca lutego deke z winkiem bd!!efekty spoko ale chyba dostałem decka dick!!bo mam jeszcze do tej pory problemy z zwaleniem gruchu ale jak panna jest koło mnie to staje jak skała moje pytanie brzmi po jakim czasie mi to powinno przejsc bardzo prosze o odpowiedz dzieki narazie!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
tego nawet najstarsi gorale nei wiedza..

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
czlowieku to wszytko zalezy od twojego organizmu ! nikt ci tego nei powie to sa sprawy indywidualne ,odblokowales sie wogule ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Co daje to odblokowywanie, i czym można się odblokować??? (pierwszy raz o tym słysze, od 2 dni jestem na kulturystyce)
aaaaaaaaa.... no i jakie koksy blokują???
DZIĘKI Z GÓRY!!!!!!!!!!!!!!! :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Jak bierzesz sterdy to organizm przestaje produkowac testosteron, dlatego po cyklu trzeba sie odblokowac zeby organizm na nowo zaczal go produkowac a najlepszy do tego ject clomid choc niektorzy uzywaja takze nolvadexu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIĘKI S.E.T.H.
po 5 prolongatum, 5 winstrolu i metce (bułgaria) dobrze by było się odblokować???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
nie no mocek cykl hardcore

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poradźcie mi jakiś dobry cykl za przyzwoitą cenę???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
1000zl to wg mnie przyzwoita cena. podawac ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i co jest dobre na siłe??? bo siła też mnie interesuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Wypełnij profil to cos pomyslimy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lyka LABS WINSTROL

Następny temat

Aeroby i cykl

WHEY premium