SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca + Winstrol + Proviron - jak ulozyc cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
To nie jest cykl; za małe dawki, brak testa, proviron w ogóle dołóż do odbloku, bo nie powoduje wzrostu mięśni.

Rozumiem, że tylko tyle masz, że nie możesz ogarnąć teścia, w takim razie nie masz możliwości zrobienia cyklu i tyle... Poczekaj, aż nadarzy się okazja zakupu środków, albo te co masz sprzedaj, bo jak nawet byś to wziął to nic z tego nie uzyskasz, a przy odrobinie (nie)szczęścia przez pół roku nie poruchasz przez taki "cykl"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
ale proviron dziala na libido i jest silnym androgenem i mozna go dac zamiast tescia tak wyczytalem gdzies tutaj na forum byl jakis temat o tym.chodzilo mi bardziej zeby deka poprostu chronila stawy (stad male jej dawki)bo bralbym razem winstrol ktory je wysusza.a proviron mial byc zamiast tescia na libido wiec juz sam nie wiem przez ten temat namieszalem sobie troche w glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
wiekszoasc odradza ,nawet prawie wszyscy ale czy ktos tak bral i ta mial jak kazdy pisze ? jak to male dawki to co mogloby mi grozic po takim cyklu ,mam odbloki tamoxifen i clomid .provi ma proprawic libido, a dawka deki chyba nie jest jakas kosmiczna zeby milo mnie tak zablokowac jak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl na winie a że zryje stawy to dokładasz deke ale żeby nie było flaka to dokładasz provi __ taki łancuszek można ciągnąć w nieskonczoność __ ale po co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
mylse ze po to zeby zmniejszyc skutki uboczne ? czytalem jakis post o provironie i tam bylo napisane ze provi laczy sie z nandrolonem i jest to dobre polaczenie. przeciez provi jest silnym androgenem a deca silnym anabolikiem i slabym androgenem to chyba dlatego mozna tak polaczyc .Moge sie mylic ale czy mozesz mi uzasadnic dlaczegoby nie mozna tego polaczyc ,jakies argumenty dlaczego akurat nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie czytasz co się do ciebie pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
czytam czytam , ktos napisal na w jakims poscie ze bral 50mg deki co 3 dni do winka i dzalalo na niego bdb i nie odczuwal zadnego bolu stawow ,moze bede musial na wlasniej skorze sie przekonac jak cos to napisze czy zadzialalo al jeszcze mysle czy warto ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hooj tam czytasz __ bierzesz dwa mocne środki jako osłona dla jednego __ gdzie tu jakas logika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
bo pisalem ze musze winstrol wrucic do cyklu bo szkoda towaru bo waznosc jeszcze pare miechow tylko, najchetniej wzialbym samo wino ale kazdy pisze ze to nic nie da to postanowilem bo glebszych przemysleniach dorzucic dece ,myslalem ze to sensowne polaczenie jak dam deki 50mg (zakladajac ze oryginal) ,a jak zamoawialem dece to tak w sumie bez powodu wzialem jedna pacze provironu to szlo z tajlandi .i mam co mam a teraz nie mam gdzie kupic tescia ,mieszkam w niemczech i hooj.ale provi to nie jako oslona tylko na wajche ,myslisz ze nie pomoze ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m-drol !

Następny temat

CYKL DO OCENY NPP+SUSTA+BOLDEK+META

WHEY premium