SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie NitroBolon II

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10807 Napisanych postów 48214 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Ważę 55kg i Jak mam dawkować pomocy !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14642
Sorry ale chyba nie spełniasz wymogów inteligencji na używanie tego preparatu. Jak BYK!!! napisane jest na opakowaniu lub jakiejkolwiek stronie z tym produktem.
Jednorazową porcję preparatu - 20 g (4 miarki) rozpuścić w 300 ml wody, używając do tego szejkera. W zależności od zapotrzebowania stosować 1-2 porcji dziennie.
W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. przed głównym posiłkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 83 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545
Kup sobie najlepiej w kapsułkach- na mnie w proszku nie działało.. Bierz tak jak napisane, i tak musisz najpierw organizm nasycić, a po dwóch, trzech tygodniach mega bomba- przynajmniej ja tak miałem..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 MARK

Następny temat

zlamanie trojkostkowe podudzia

FuckBaton