SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIANABOL Z ORGANONU???

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 273
no po dzisiejszych ćwiczeniach , na ławeczce +10 kilo, waga +3 kilo, nie wiem może to troche działa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8316
Sory ze odkopuje temat...ale kurde sa jakies szanse zeby cos kopneło? Kogos wogole to ruszyło? Bo nie wiem czy w ogole warto mi otwierac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 273
Napiszę tak za 2 tyg. czy coś ruszyło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda sobie tym dupe zawracac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8316
Gregor mógłbys sprecyzować czy jest to wyebka na 1000% czy moze warto samemu sprawdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28159
lepiej niech ktoś inny to sprawdzi hehe
odsprzedaj to albo oddaj dilowi i weź coś pewniejszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8316
To poczekam na opinię marasa chciałem razaka ale ciezko dostać w K-ce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 273
Moim skromnym zdaniem jest to w 95% placebo, po 4 tygodniach siła tak jak pisałem na początku(po 10 dniach) +10 kilo waga łącznie 5 kilo, w tym czasie bcaa mega cabs (olimp) + BIAŁKO OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 100% wszystko x 2, tak więc nie sądzę że przyrost masy to zasługa tej niby metki, siła to zasługa bardziej autosugestii , tak więc szkoda na to czasu i kasy, Odradzam z całą stanowczością !!!
Połknąłem 100 tab. po 5mg w ciągu 4 tyg. i specjalnie nic nie odczułem, to wystarczy.
Pozdrawiam :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka holender-org czy fake?

Następny temat

wino,deka,teść?

WHEY premium