SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEOXYCHOLIC ACID - teoria i praktyka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
(może odkopuje temat ale z tym jest jedyny więc żeby nie robic kolejny raz drugiego tematu i zeby wszystko bylo spięte w jednym to wypowiadam sie w tym temacie) Mam 130kg i najgorzej wypada brzuch, reszta mi pasuje, dlatego bede w poniedziałek aplikowal butle 10ml w obszar brzucha, ktory zaznacze i nakropkuje. Jak wszystko bedzie ok to kolejny tydzień kolejna butla. I kolejny tydzien kolejna. Zapisze ile cm w najszerszym punkcie. Środek będzie miał tym bardziej wyzwanie bo bede chcial jeszcze kilka kg dorzucic do wakacji więc zobaczymy jak to wypadnie na miarce w brzuchu. Mogę napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Z tych 10ml zrób 20inj po 0,5ml i jednorazowo przywal w 20miejscach po 0,5ml na talia/pas. Zabieg powtórz za 2tyg dopiero.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
krzykacz
Z tych 10ml zrób 20inj po 0,5ml i jednorazowo przywal w 20miejscach po 0,5ml na talia/pas. Zabieg powtórz za 2tyg dopiero.


Taki był plan że 20x0.5ml ;] ale dlaczego po 2 tyg akurat a nie po 1 tyg? Pytam żeby się dowiedzieć, nie podważyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Ludzie którzy to brali a ja z nimi gadałem twierdzą, że ta substancja znika z miejsca inj właśnie po ok 2tyg, bo zaraz po zastrzyku zostaje gulka, twarda taka dużo 'gorsza' niż ta po heliosie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
Ok to wjedzie po 2 tyg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
20strzałów igłą insulinową w fałde brzucha po 0.5ml tego specyfiku weszło w poniedziałek. Czuć lekkie opuchnięcie, z wierzchu lekki ból gdy się dotknie, ale minimalny. Zobaczymy jak efekty na dniach czy jakieś będą się kreować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
Mija dzis 5 dni i nic sie nie dzieje kompletnie. Ani cm w dół. Lipa. A bylem nastawiony fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
LikeSAA
Mija dzis 5 dni i nic sie nie dzieje kompletnie. Ani cm w dół. Lipa. A bylem nastawiony fajnie.


No to lipa kolego, choojowo

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jak mialo byc jak kolega pisze ze nadal masuje
Nawet jakby to byla redukcja to dzialanie srodkow tego typu jest zadne, a tu jak nie ma deficytu kalorycznego to o czym wogole rozmawiamy...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
No samo to raczej nic nie spadnie choćbyś bił 2x więcej jak bijesz teraz.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl test , bold, deca, dodatki

Następny temat

Objawy gino - czy nolva pomoże?

WHEY premium