SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłuższy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2208

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

92

Wzrost

180

Obwód ramienia

Nie mierze

Obwód klatki

Nie mierze

Obwód uda

Nie mierze

Obwód talii

Ok.80cm

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

High carb, b/190,t 60

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Proponuje, wino, deka,meta,tren

Opisz swój plan treningowy

Fbw, crossfit

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Ok 8

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ekto

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327
Witam.
Moje pytanie dotyczy hcg.

Jestem juz około 4 miesięcy na bombie.
1-8 propozycje 100mg e2d
8-14(16) enan 300mg e4d
T3 leci także cały czas 75mcg i clen 2 tyg on 2 off
Obecnie kończę 2 paczkę 100 tab/10mg 40mg ed oxy
Od 2 tygodni wszedłem na suste 300mg e4d
W około 8-9 cyklu poszło 5000ui hcg.

Na bombie planuje być conajmniej do końca roku.ile tego hcg teraz przybic? 5000 ui czy może 10000 ui ?rozłożone co e4d po 2000ui. Czuje ze trochę libido spadło estro wszystko w normie. Celem jest ogólnie powolna redukcja z tym ze jestem zawodnikiem mma.
Planuje dorzucić jeszcze boldka ale to za chwile.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sobie nie tłumacz Ari droższe, o...ale exe było by lepsze i tak, jak masz opcję zamiany to zamień, a jak nie to już trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Hcg co 6-18 tyg 5000 rozłożone na dwa razy e3d a tego bolda kiedy chcesz przebić skoro cykl planujesz do końca roku?bóld min 15-16tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a jak wynik testa i prolaktyny?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327
Wyniki są ok.ogon ogółem dobrze działa, z tym ze ogółem jestem bardziej ospaly, zmęczony nie ma już takiego libido jak na początku. Przybije to 5000ui na 2 razy i zobaczę co będzie się dziać, biorę pod uwagę ze to może też przemęczenie juz xardio itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327
Jak już temat założyłem to jeszcze zapytam.wiem ze bombę na oleju można mieszać, a jak wygląda np jak jedna igła rozrabialem hcg i później ta sama nabieralem np suste? Wiadomo ze do wbicia nowa igła, ale czy cząsteczki hcg mogą kolidowac z sustą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mogą, ale po co chcesz oszczędzać pińć groszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327
No bo gafe strzeliłem i nabrałem. A czemu nie mogą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327
Z powodu że to olej a hcg nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie czaję o co ci chodzi? Co ma do tego że test to olej a co ma do tego że hcg to nie ole? I edytuj posty, bo temat bez potrzeby rozleje się na kilka stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327
No to mi wytłumacz dlaczego w strzykawce susty nie może być odrobinki hcg do wbicia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie:
Borysek2414
ale czy cząsteczki hcg mogą kolidowac z sustą?

odp:
zioekt
nie mogą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Cypio + Tren Enan

Następny temat

fat

WHEY premium