SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy musowe odblokowanie ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
Czy musowe odblokowanie?? mam 100 metki oraz dwie paki winstrolu zambo??Czekam na wszelkie sugestie..Jak tak to jakie i ile...

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
Jak widzisz z jakiego powodu powstało te forum?Żeby jedni ludzie pytali a drudzy pomagali im odpowiedziec.A co do klutury to zachowuje sie wporządku tylko ty zgrywasz sie nie ja!Także jak posiadasz jakiś iloraz inteligencji to pomyśl nad swoim zachowaniem a nie mówisz o innych...

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Tak.
To zalerzy od cyklu.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
z doświadczeń dawnych z metką wiem że odblok będzie z clomidem potrzebny + kreatyna. Zresztą masz gdzieś super post opisujący cykl na 100 szt metki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
Cykl wygląda następująco jem drugi tydzień mete...Planuje dorzuciś wino pod koniec mam Zambo ale nie wiem jaki jest najlepszy...Jaki polecacie?Mogę wymienić jak coś.Który jest najlepszy?

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
te 10 shootow vinsa lepiej sprzedaj bo i tak masz napewno walka, nawet jakby byl real to z taka iloscia nic nie zrobisz, ile masz chlopcze lat i dlaczego nie korzystasz z wyszukiwarki, regulamin tez sie klania

rozumiem ze sylwester idzie i chcesz 'jakos' wygladac

..czy co ?

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2007-11-12 19:14:43

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
1.WIEK:19
2.WAGA:90
3.WZROST:180
4.WYMIARY:
BICEPS:41
KLATA:-
UDO:-
TALIA:-
5.STAZ NA SILOWNI:5
6.DIETA-
BIALKO:-
WEGLOWDANY:-
TLUSZCZ:-
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:-
8.TRENING:
9.CEL CYKLU:Spalanie tłuszcu i siła
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):tycie
13.STAN ZDROWIA:Bd
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:owłosienie
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:powolna przemiana
klata :130
Barki:80
BIceps:70 troszke może więcej


Coś jeszcze???myśle ze troszke już ci wyjaśniłem?
Pytam sie o doblokowanie a nie czy to jest wał i czy chcem wygldać na sylwka!Oraz który winstrol jet najlepszy chcem wiedzieć!

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
chcem czy muszem ?

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
Skoro jesteś tu takim ekspertem to napisz co sądzisz?Jakie winko jest najlepsze i jakie odblokowanie?Troszke teraz czytałem i chyba mi wystarczy listek clomidu.Co o tym sądzisz?

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
cos Ci tam swita, jednak sugeruje poczytac troszke wiecej, szczegolnie o winstrolu tym ktory posiadasz, zwroc uwage na zalecane dawki, ich czestotliwosc oraz dlugosc dawkowania.

najpierw sie uklada cykl a potem kupuje srodki a nie na odwrot chlopie. Moim zdaniem Twoja wiedza jak i mlody wiek wykluczaja Cie poki co z tego sportu. Kloc sie dalej

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
Weź stary już nie rżnij takiego specjalisty znajdzie sie ktoś kto mi powiem.To nie zależy od wieku czy chce brać to czy nie.Od mojej woli.W takim razie ty jesteś głupi ze to bierzesz ha ha ha...opisz mo to o co cię proszę a nie zaczynasz filozofować...ok i wszyscy będę happy

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 433 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8357
widzisz to jest tak kazdy wie ze zewmiesz ale mimo to ci nie powie to zwykla złośliwosc, nie bede kometował i wyrazał swojego zdania na tem temat ale powiem tylko tyle kolega ktory poroboje ci udowodnic ze nie mozesz brac nie jest zadnym specjalista on sie z toba droczy... tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w obronie sutkow

Następny temat

Pulsacyjna metoda brania metanabolu i innych orali

WHEY premium