SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czat o MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
white_bear czy to nie Ty czasem robiłeś tą stronę o Wandzie ? Zapał masz, pomysły jakieś są, gorzej z realizacją. Taka prawda.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
tak to ja robilem ta strone i jest ona wciaz w budowie o nia sie nie martw;) a co do czata to kilka osob z sfd.pl bylo na nim i mysle, ze nie bylo tak zle bo kazdy sobie troszke porozmawial. Pozdro

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
proponuje zrobic nowy czat z nazwą MMA - Mixed Martial Arts

a pisanie "koleś" do kogoś kogo nie znasz wg mnie nie jest wskazane...
nie lubie kozaczenia:D

wojny nie chciałem...ale jak widze Material to szczyka mnie ludzie pomyślą,że to informacje krawieckie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
madonna-immaterial girl

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
widzisz ale trzeba bylo spokojnie powiedziec o co cho, ja nie zwrocilem uwagi na ten blad, porozmawiam ze znajomym i napewno dojdzie do tego ze zalozymy nowy pokoj. Enjoy


Zmieniony przez - white_bear w dniu 2006-12-28 23:50:43

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
Kazik86 THX

white_bear pozdro,nie napinaj sie juz:D

white_bear pomysł za***isty z chatem !!
Kazik ironia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
nie ironia tylko Kaziu byl na czacie i wie, ze d****i tam nie wpuszczam

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
bosy0 - nie ironia, naprawdę fajny pomysł https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] wczoraj rozmawialiśmy tam z ludźmi z sfd i było ciekawie wczoraj rozmawialiśmy tam z ludźmi z sfd i było ciekawie wczoraj rozmawialiśmy tam z ludźmi z sfd i było ciekawie [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160


wiec nastapila zmiana, jezeli ktos chce pogadac to zapraszam na nowy czat, wystarczy wpisac w nazwie pokoju: Mixed_Martial_Arts podac nick i wcisnac ok. Opcja szybkiego logowania znajduje sie na czacie tego samego portalu po prawej stronie. Enjoy

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze walki 2006 roku

Następny temat

BABY NAJLEPSZEGO!

WHEY premium