SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklon jesienny SUSTANON 300 ATOMIC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
kurcze sory troszke sie zakreciłem bo czytałem dużo tematów i miałem dużo kart otwartych... już ci to wszystko elegancko rozpisuje :D

Deca 1-10 250mg e4d
mix 1-12 500mg e5d

tak możesz zrobić... a nawet na koniec możesz winstrol dodać i też będzie dobrze
winstrol 8-13 50mg e2d
nie ma sie co bawic w jakies wielkie kosmiczne dawki :P

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8701
myślałem ze winko bierze się codziennie po 40 mg przez 4/6 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
ale ja tutaj napisałem ci w wersji inj

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8701
a ja właśnie brałem pod uwagę opcję doustną to się nie dogadaliśmy hehe :D czyli 4 tabsy dziennie przez 6 tyg to będzie odpowiednia dawka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
po 4 starczy "D
a jakie masz winko (bo od tego zeleży też dużo)

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8701
właśnie wina jeszcze nie zakupiłem a jakie byś zaproponował bałkana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
Raczej tak... nikt ze znojomych teraz nie podjada żadnego winko wiec bedziesz musiał rozejrzec sie po sfd :)

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej juz wbijaj mixa e2d lepiej wykozystasz/cisnienie mniej sie bujac bedzie..

wina nie jadlem/bilem nigdy ale szczerze jak bym mial uzywac to bym jadl a nie bil powody:

- ug to ryzyko, o org ciezko (jakbym mial rwr to bym pewnie bil z samej ciekawosci)
- dwa to bolace strzaly (ze slyszenia)
- trzy to ile osob znasz bijacych metke ? no wlasnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8701
hehe no i dlatego też jestem za oralem jeśli chodzi o winko ale podobno iniekcja bardziej klepie ale jednak wole tabsy. To proponujesz mixa co drugi dzien a jaka dawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze ?

sam powinienes wiedziec men jaka cie klepie dobrze a na jakiej masz grube sajdy no i jaka wogule nie tryka

nie mam szklanej kuli jak niektorzy zeby ci dawke wywrozyc

jak 750 omy cie klepalo no to bij 200-250e2d a potem jak humor bedzie dopisywal a efekty nie beda sie podobac bym zwiekszal (no bo masz w planach ug wiec mozesz sobie zaciagac do woli jak chcesz no nie?) etc

nie wiem czy inj lepiej kopie bo nie bilem, za to wiem ze skoro jedyna roznica dla org to to ze zoladek mniej obciazony (a i tak wiadomo tablety tylko po zdrowym posilku) to bym sobie dupska oszczedzil a zjadl jedna wiecej jak by mi sie nie podobaly efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clom i HCg - pytanie do specow :)

Następny temat

Testoseron jako "odblok' ??

WHEY premium