SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl zobacz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 514
prosze moglby ktos odpowiedziec konkretnie? na kazde moje pytanko ?? bylbym bardzo wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3677
Cóż wycinkę to na omce nawet można zrobić, choć nie polecam.

A ja powiem, dieta, deca + wino + clen.

Rozpiskę znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 514
prosilem abys uwaznie przeczytal to co napisalem, chodzi mi o te odzywki i sterydy co napisalem, mam nadzieje ze wiesz jakie to sa suple, do tych supli checem dodac tusssipekt i mete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3677
Ok,

Siema, mam zamiar zaczac redukcje + podkreslic miesnie. moje odzywki:
Ok, czyli ma być redukcja.

chcialbym sie zapytac czy dobre by bylo polonczenie w 2 tyg przyjmowania HYdro, tussi, oraz czy nie polonczyc do tego cyklu mety?
Możesz łączyć, wyrzuć mete.

Szczegolna uwage w redukcji chcialbym poswiecic brzuszkowi i udom bo to moja pieta achillesowa.
Proponuje ogólnie aeroby, co powiesz na HIIT ?

do tych supli checem dodac tusssipekt i mete.
Odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 514
hmmm hitt to bieganie sprintem z truchtem na przemian tak? jak tak to mam to w planach, odradzasz mety??? jak mozesz uzasadnij to argumetami, wiem ze mete stosuje sie na cykle masowe, ale czy podczas redukcji gdy bede dostarczal odpowiadnia ilosc bialka meta nieowiekszy miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3677
http://www.google.pl/custom?domains=www.sfd.pl; www.kulturystyka.pl&q=HIIT&sa=Wyszukaj&sitesearch=www.sfd.pl&forid=1&ie=ISO-8859-2&oe=ISO-8859-2&cof=GALT:#008000;GL:1;DIV:#336699;VLC:663399;AH:center;BGC:FFFFFF;LBGC:336699;ALC:0000FF;LC:0000FF;T:000000;GFNT:0000FF;GIMP:0000FF;FORID:1;&hl=pl

, wiem ze mete stosuje sie na cykle masowe, ale czy podczas redukcji gdy bede dostarczal odpowiadnia ilosc bialka meta nieowiekszy miesni?
Ciężko ci będzie zrobić wycinkę na mecie, prawdopodobnie powiększy ci mięśnie i nie tylko mięśnie. Lepiej użyć innych środków, jak już wyżej pisałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

saa+ kreatyna

Następny temat

Steryd na redukcje ?

WHEY premium