SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na siłę.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tłumaczymy Tobie z Krzykaczem jak dziecku, może inaczej przy przepuklinie , każdy najmniejszy wysiłek fizyczny jest nie wskazany , ćwiczenia na siłowni dają tobie , szereg minusów , czyli większe komplikacje przy zabiegu, nie widzę żadnym plusów przy twoim sposobie myślenia.
Jeszcze inaczej , co tobie da siłownia,, Wystarczy jeden nagły ruch: dźwignięcie, pochylenie się, potknięcie czy zerwanie z łóżka i nagle czujesz w plecach ostry ból, jeśli jest tak silny, że nie możesz się ruszyć, stajesz się unieruchomiony to są zagrożenia przepukliny.

Mnie się już wyczerpały odpowiedzi w tym temacie jesteś dorosły , podejmuj decyzje samodzielnie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
KLAJTA
Krzykacz ćwiczył będę wszystko oprócz siadów, MC, wiosła, i ćwiczeń które znacznie obciążają kręgosłup. Głównie chodzi mi o siłę klatki w WL.

WNC o jakich rehabilitacjach mówisz?



Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2015-10-24 20:13:28

Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2015-10-24 20:18:59


Kolega wyżej wyczerpał temat.

Dalej nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć, że każda aktywność z najmniejszym ciężarem krótko mówiąc w takim stanie jest nie wskazana. Zwykłe przesunięcie fotela czy podniesienie skrzynki z narzędziami w sprzyjających warunkach może Cię zgiąć w ból i trzeba będzie lekarza ze szprycą żebyś mógł normalnie chodzić.

Nie bardzo dociera do Ciebie ten fakt, ale to normalne.

Powinieneś udać się do specjalisty z tego zakresu i porozmawiać z nim co może Tobie zaproponować.

Trenować pewnie dalej będziesz ale dojdziesz do takiego momentu kiedy już się nie da, i albo sięgniesz po silne leki żeby w ogóle normalnie funkcjonować nie mówiąc już o trenowaniu albo podpiszesz papiery na operację, 6mies pauzy i jak doktorki nie spaprają roboty wrócisz do normalności.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Z wielopoziomowa przepuklina + przodozmykiem 2giego stopnia zyje i trenuje od dobrych kilku lat,
napewno nie porywalbym sie na jakies robienie sily, nawet w WL , zwiekszanie masy tez momentalnie odczuwam bardzo negatywnie
Trenowac sie da, a ze to niewskazane to jasna sprawa,
rownie dobrze mozna powiedziec ze operacja tez jest "niewskazana" tez moze skonczyc sie roznie, a pewne jest to ze zabiegi bedzie trzeba powtarzac co kilka lat(mowie o mojej przypadlosci)
Osobiscie nie bede z tym nic robil poki jest znosnie
Wracajac do masy, wg mnie duzo wiekszym problemem jest nadmiar kg niz trening oporowy, ja na redukcji odczuwam o 50% mniej problemow z kregoslupem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pewnie większość ma wypukliny, który bagatelizuje albo wie i olewa jak Ty i ja u mnie odcinek szyjny i lędźwiowy, 1x do roku robię rmi u znajomka radiologa żeby monitorować sytuację.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Trzeba sie dostosowac, ruch pochylenia sie od porzodu () u mnie nie istnieje, przedmioty z ziemi podnosze pochylajac sie w bok
Bardzo dobry fizjo polecil mi zostawic to poki sie mocno nie pogorszy, nie ma co sie spieszyc z tym nozem.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Sprawa dyskusyjna, moja koleżanka co stała na pudle w fitness poszło od razu od nóż i po 6mies wróciła do formy. Z kolei ziomek u tego samego doktorka z polecenia pogorszył stan sprzed operacji parestezje w KG + KD kiedy miał tylko w jednej LKG przed zabiegiem. Także zabieg to kwestia kto jak trafi niestety.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zgadza sie jak najbardziej, kolezka z silowni tez poszedl pod noz, po operacji duza poprawa, tak duza ze ponioslo go na ciezarach i znow zyebal,
ponownie poszedl pod noz i ponowie udalo sie naprawic, jest gitara

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Milczex znasz swój organizm obaj też dobrze wiemy że przepuklina , przepuklinie nie równa, poza tym , napewno wykonujesz perfekcyjnie trening nie obciążając , kręgosłupa. Na konkurencji chłopak miał 4miejsce w BB w debiutach i musiał mieć zabiegi mimo że bronił się rękami i nogami, jak mi nie wierzysz mogę Tobie na pv podać nick.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Miczel to amator to ja nie wiem czy on wykonuje ćwiczenia na bicka perfekcyjnie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Oooo Miczel

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kończenie cypio i nowy cykl

Następny temat

PIERWSZY W ŻYCIU ''Cykl'' OxaNDROLONE 10MG Euro-PharMacies

WHEY premium