SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
przeczytaj uważnie co było pisane wyżej "pomyśl nad hcg" a nie koniecznie wbijaj hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 598
a jesli zdecyduje się na hcg, możesz mi rozpisać jak należy to brać przy takim cyklu jaki ja planuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 517
pmp wymiata biore teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
tez caly cykl na pmp teraz leci i daje rade, co do HCG - imo powinno sie dawac 250j/2xweek do kazdego cyklu potem mozna dac 3x500j/week - ja tam brałem biore i bede brał bo tak mnie nauczyli i jak widze z artów na us i tutaj coraz wiecej osob daje hcg przez caly cykl tak samo jak sie powoli ucza ,ze do nandro daje sie cos na prola...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 517
lepiej dawac hcg przez caly cykl normalne ale co do deci nie zawsze sie bierze dostinexu lub bromergonu nie kazdemy skacze tak prolaktyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ofc ,ze nie każdemu skacze ;) ale u nas nawet jak skacze wp*****lają b6... 200% normy ale b6 dalej ładuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 598
aha, czyli od poczatku do konca cyklu tak ? Nie że 2 tyg przed koncem cyklu odstawiamy hcg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 517
ja z tym problemu nie mialem ale kazdy ma inna gemetyke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
imo zacznij od 2 tyg 2x 250j od 4tyg daj 2x 500 i w ost tyg daj 500/dzien i potem clom/nolva/boostery tescia/daa i cała reszta zabawek do PCt... nie wiem czy nie za duzo ale lepiej dac niz nie dac... morf - no ja tak mam ... 300 nan/week i prola juz w gore ;/ bez dostinexu nawet nie robie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 598
Dzięki wielki Showcase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Wino Tab?

Następny temat

HCG po metce a przed Oxandrolonem

WHEY premium