SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Oma

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
W jakim celu dzieliles 1 ml aptecznego testosteronu na 2 iniekcje po 0.5 ml ??


Rewelacja powiadasz,a po dupie zamiast domiesniowo tez ci sie podobało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1582
mam Giner i kreatyne i HMB pure
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1582
nie wiem czy zrezygnowac z HMB w ogole a moze po cyklu go dorzucic......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 426 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21823
Jak sezonowo walisz to wal... Tak... od maja zacznij bo lato się zbliża 1 ampułkę omy na tydzień i jedź tak cały maj, czerwiec, lipiec... Czyli tzw. Na lato:D Woda Cie podleje. I nie zabije :D Bo lajtowa dawka. W połowie cyklu możesz dać 2 ampułki ewentualnie jak słabo będzie pompować woda i tłuszczykiem. Ale jak masz org ome to ładnie Cię porobi bo będziesz miał kaca.. na wodę i strasznie głodny będziesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1582
Tez nad tym sie zastanawialem i chyba bede sklonny sie przychylic do tego co napisales,moze zrobie sobie 1ml na tydzien poczynajc w kwietniu i pociagne do konca czerwca,mam gioner jakies 1,5kg,kreatyne 05kg, i HMB jakies 20 tabsow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1582
He tak.heheh zastanawialem sie nad tym strasznie chcialo mi ise pic i apetyt milem straszny na fastfoody,ciagle chodzil mi po glowie kebab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 426 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21823
W kwietniu wieź dopiero kreatyne do czerwca potem przerwa do sierpnia, a cały czas leć na białku. potem w sierpniu stop omka i dajesz stack kreatyny podtrzyma trochę wodę i odblokuj się.:) a na lato przyj**iesz. Potem w zimę sobie znowu ćwicz lajtowo. co spadnie to spadnie... I na lato znowu. Tzw sezonowo. Moi znajomi tak robią i ładnie ich zawsze porobi na lato... ja nie lubię mieć ponad 40 w łapieja chce tylko zarys mięśnia jak sportowcy. Dlatego nic nie wale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ja yebie co tu sie dzieje

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 413
To w tych czasach nadal wali sie ome ;] ja to wzielem jak mialem jakies 18 moze 19 lat . teraz juz bym tego nie wziol, sama woda w dodatku latwo o ginekomastie... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 413
BTW 1.5kg wegli ? To wystarczy Ci na jakies max 2 tyg chyba ze bedziesz pil jednego shake dziennie. Zainwestuj sobie w bialko , wegle latwiej dostarczyc niz bialko...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok clomid/nolva po cypio solo

Następny temat

novothyral

WHEY premium