SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl H-drol +Epi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
Siema. Rozważałem ostatnio pierwszy cykl na pH. Przeczytalem wiele postów z tematu " PH alternatywa..." i doszedłem do wniosku, że jedne z najłagodniejszych z pośród tych związków to Hdrol i Epi.


Zakupiłem H-drola i Epi z cieszącego się na forum labu SQ.

Moje pytanie dotyczy tego jak powinienem dawkować h-drola i czy obciążenie wątroby tym związkami jednocześnie nie będzie przypadkiem zbyt duże. Hdrol 20mg/ tabs, Epi 10mg/tabs.

Hdrola chciałem lecieć 1/2/2/2/2 (1-5 tydz.), tylko zastanawia mnie to, czy nie będzie to przypadkiem marnowanie środka i nie ruszyć tak 2/2/3/3/3.

W tygodniu trzecim dorzuciłbym jeszcze Epi 30mg i leciał 3/3/3/3/3 (3-8 tydz).

Jak wy byście to widzieli?

Badania zrobione i wszystkie są w normie.

Czy do Epi i Hdrola oprócz NAC 2g ed, omega, czosnku i osłonek coś jeszcze byście dorzucili? Osłonki powinno się brać w stosunku 1:1(jeden tabs hdrola :jedena osłonka) ?

Na odblok przygotowane są paczka Clomidu i tamoxifen.

Za poradą krzykacza, wrzucam ankietę.

ANKIETA
1. WIEK:31
2. WAGA:76
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:105
-udo:
-talia:76
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3
6. DIETA:
-białko:190g
-węglowodany:400g
-tłuszcz:85g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: FBW x4 w tygodniu
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Lgd 4033 i Mk677 odstęp czasowy 2 miesiące.
11. POZIOM BF%: 12/13%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): według kalkulatora na internecie 1820kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
SQ co to za lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
rogidogi
SQ co to za lab?

Jest to skrót od Squibb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serio ktoś jeszcze chce robić takie cykle bez podawania testosteronu? Tyle razy wałkowany temat...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co w tym złego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
zborek95
Serio ktoś jeszcze chce robić takie cykle bez podawania testosteronu? Tyle razy wałkowany temat...


Możesz rozwinąć swoją myśl, nie wszyscy mają takie doświadczenie jak Ty

Towar już jest, więc szkoda go teraz zmarnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też w sumie tak robiłem kiedyś upierając się na tabletki zamiast iniekcji, droga była długa, ale zmierzając do tego co Cię interesuje - łykałem te sarmy oraz ph, efektów prawie żadnych - może nabicie złapałem ale przy środkach za tyle hajsu to chyba trochę marnie ;D Teraz pytanie dlaczego tych efektów nie było bo wbrew pozorom środki są spoko - testosteron był poniżej normy kobiecej ;D Jak możesz zbudować mięcho jak nasz najważniejszy hormon leży i drugi problem, przy prohormonach już w 3 tygodniu stosowania - g**** czarne jak smoła, a sikałem na brązowo, trawienie tragedia, ciągle czułem się pełny, nie mogłem jeść? U mnie leciał max 1 ph jednocześnie, nawet jak masz ten układ trawienny mocniejszy to zarzucisz dwa i też sobie nie poradzi, oczywiście osłonki, probiotyk i enzymy trawienne leciały codziennie... i cóż, po skończeniu halodrolu postanowiłem skończyć z tabletkami, a po odstawieniu go spadło wszystko z nawiązką, gorzej niż przed cyklem - dlaczego? Bo zanim zdążysz się odblokować i zanim tesc wróci do normy minie sporo czasu, bez niego nie utrzymasz nic. No cóż, wleciał testosteron iniekcyjny i leci do teraz, wtedy solo teraz w jednej pompce wbijam go z boldkiem, zastrzyki wydawały się kłopotliwe a są lepsze niż tabsy bo oralami trułem się codziennie i każda tabsa to był kolejny cios dla mojego żołądka, a teraz wbijam raz na 5 dni, czuje się świetnie, żadnych problemów z żołądkiem, a libido i samopoczucie na testo 6x norma chyba możesz sobie wyobrazić ;D
A dla ciekawostki miałem jeden cykl, że do testosteronu znów dorzuciłem tabletki - turanabol przez 8 tygodni - nie działo się absolutnie nic, efekty spoko i apetyt i trawienie na najwyższych obrotach, więc wyobraź sobie jaki syf w tych ph.

No ale żeby nie zmarnować środków podzieliłbym to na dwa cykle
testo + halo, potem lecisz testo solo i za pare tygodni testo + epi.


Zmieniony przez - zborek95 w dniu 2020-05-01 13:05:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
zborek95
Też w sumie tak robiłem kiedyś upierając się na tabletki zamiast iniekcji, droga była długa, ale zmierzając do tego co Cię interesuje - łykałem te sarmy oraz ph, efektów prawie żadnych - może nabicie złapałem ale przy środkach za tyle hajsu to chyba trochę marnie ;D Teraz pytanie dlaczego tych efektów nie było bo wbrew pozorom środki są spoko - testosteron był poniżej normy kobiecej ;D Jak możesz zbudować mięcho jak nasz najważniejszy hormon leży i drugi problem, przy prohormonach już w 3 tygodniu stosowania - g**** czarne jak smoła, a sikałem na brązowo, trawienie tragedia, ciągle czułem się pełny, nie mogłem jeść? U mnie leciał max 1 ph jednocześnie, nawet jak masz ten układ trawienny mocniejszy to zarzucisz dwa i też sobie nie poradzi, oczywiście osłonki, probiotyk i enzymy trawienne leciały codziennie... i cóż, po skończeniu halodrolu postanowiłem skończyć z tabletkami, a po odstawieniu go spadło wszystko z nawiązką, gorzej niż przed cyklem - dlaczego? Bo zanim zdążysz się odblokować i zanim tesc wróci do normy minie sporo czasu, bez niego nie utrzymasz nic. No cóż, wleciał testosteron iniekcyjny i leci do teraz, wtedy solo teraz w jednej pompce wbijam go z boldkiem, zastrzyki wydawały się kłopotliwe a są lepsze niż tabsy bo oralami trułem się codziennie i każda tabsa to był kolejny cios dla mojego żołądka, a teraz wbijam raz na 5 dni, czuje się świetnie, żadnych problemów z żołądkiem, a libido i samopoczucie na testo 6x norma chyba możesz sobie wyobrazić ;D
A dla ciekawostki miałem jeden cykl, że do testosteronu znów dorzuciłem tabletki - turanabol przez 8 tygodni - nie działo się absolutnie nic, efekty spoko i apetyt i trawienie na najwyższych obrotach, więc wyobraź sobie jaki syf w tych ph.

No ale żeby nie zmarnować środków podzieliłbym to na dwa cykle
testo + halo, potem lecisz testo solo i za pare tygodni testo + epi.



Zmieniony przez - zborek95 w dniu 2020-05-01 13:05:59


Dzięki, właśnie na tak konkretną i rzeczową wypowiedź liczyłem. Krótko i w prosty sposób mi to wytłumaczyłeś. Zainteresowałem się pH gdyż sądziłem, iż nie będą wymagały podkładu z testa, co oddalało mi w głowie kwestię kłucia.
Z tego co tutaj piszą to na pierwszy raz polecają propa, że względu na możliwie szybkie zejście, ale trzeba go bic co (o ile dobrze kojarzę) co dwa dni, czyli całkiem często, a dłuższe estry na pierwszy raz nie są przez was polecane.

Jakby wyglądała sprawa z pH jeżeli dorzuciłbym bym do nich undestor 3 kapsy dziennie po 40mg, bo mam do nich dostęp. Efekty Ph by się utrzymaly czy nie warte świeczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam pojęcia, z tego co próbowałem ja: DAA, Provin, Arimistane i drogie boostery testo nie zdało się to niestety na nic. PH w połączeniu z testosteronem dają super efekty bo wtedy pokazują pełnie swoich możliwości, a przy tak niskim poziomie testa jak podczas ich brania efektów prawie nie było. Różnica między propem, a długim estrami jest tylko taka, że długi później osiąga swoje maksymalne stężenie, ale bijesz go rzadziej i nawet jak odstawisz to utrzymuje się jeszcze 14 dni. Propa szybciej poczujesz, ale ja na pierwszy raz polecam długi - jak dopiero będziesz się uczył wbijać, raz na 5 dni to lajtowo, a i tak się rozkręci tylko trochę dłużej. Pierwszy strzał nawet nie wiedziałem kiedy wbiłem, chciałem tylko przyłożyć igłę do uda i przymierzyć a weszło jak w masło ;D cieniutkie te igiełki, nie ma czego się obawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
Czyli polecesz enana/ cypio? Mam dostęp do andro, exportmed i squibb'a. Czy jest w ogóle sens robić taki cykl trwający tylko 8 tygodni,jezeli tak to czy 250mg e4/5d by wystarczyło na 1 raz ? Piszę o 8 tygodniach, bo wziąłem jeszcze 4 tygodniową poprawkę na odblok. Czy pozostać najwyżej przy tym pH i najwyżej następnym razem, jak będę mógł ruszyć z dłuższym cyklem to poleci podkład z testa? Niestety teraz dłużej nie będę mógł polecieć. Jeżeli tak to do zbicia estrogenów w razie wybicia symex/arimidex czy letro, a może tamoxifen?



Zmieniony przez - 1zcimras w dniu 2020-05-02 08:42:58

Zmieniony przez - 1zcimras w dniu 2020-05-02 08:43:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
Ktoś, coś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok - ocena badań

Następny temat

Testosteron, a temperatura

WHEY premium