SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cris Cyborg zwolniona z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

sportskeeda.com / MMAFighting

„Jeśli ona nie jest GOAT kobiecego MMA lecz ktoś inny, to jest niedorzeczne” – Scott Coker o Cris Cyborg i negocjacjach kontraktu

Prezydent Bellatora, Scott Coker przedstawił aktualny status jego negocjacji z Cris Cyborg Justino, która została zwolniona z UFC. Coker ujawnił swoją lojalność i sympatię wobec Brazylijki, ponieważ twierdzi, że jest kobiecym GOAT’em.

Była mistrzyni wagi piórkowej UFC, Cris Cyborg (21-2), jest obecnie wolna po tym jak wypełniła kontrakt i została zwolniona z UFC w niezbyt miłej atmosferze konfliktu z prezydentem organizacji Daną White’em. Jej ostatnią walką było zwycięstwo z niepokonaną wcześniej Felicią Spencer (7-1) na UFC 240.

Według Cokera, Bellator jest w fazie negocjacji z Cyborgiem i jej menadżerem, Audie Attarem.

Scott Coker
„Rozmawiamy z Audie od czasu otrzymania od niej oficjalnego listu, że została zwolniona przez UFC.

Staramy się upewnić, że mamy wszystkie potwierdzenia, ponieważ w innym wypadku trzeba się liczyć z pozwami sądowymi….Prowadzimy rozmowy z Audie i jestem pewien, że on rozmawia z dwiema lub trzema osobami, które starają się zawrzeć umowy z Cyborgiem”.


Cris Cyborg i Scott Coker nawiązali współpracę, kiedy Brazylijka walczyła w Strikeforce, przed jej karierą w UFC. W oczach Coker, wywalczenie przez nią tytułu mistrzowskiego Strikeforce ugruntowało jej pozycję najlepszej zawodniczki wszech czasów:

Scott Coker
„Spójrzmy prawdzie w oczy. Nie obchodzi mnie, co mówią inni. Mówiąc o kobiecych dywizjach, które w zasadzie Strikeforce stworzyło w mieszanych sztukach walki, kiedy jeszcze nikt inny by tego nie zrobił, ona jest GOAT’em w kobiecym MMA – kropka.

To, że pokonałeś Muhammada Ali nie czyni cię to Muhammadem Ali, tak to widzę. Widziałem jej walki, gdy miała 24, 25, 26 lat. To są lata, kiedy Cyborg walczyła dla mnie i była bestią. Szkoda, że nie możemy przewinąć tych kaset i sprawdzić, bo była zabójczynią. Nadal jest zabójczynią. Ale dla mnie powiedzieć, że nie jest najlepsza w historii, a ktoś inny jest, to niedorzeczne”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czy ona czasami nie przesrała przez KO z Nunes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Przegrała i mimo to mam zdanie jak Scott

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eddie Alvarez i Demetrious Johnson wygrywają w półfinałach turniejów ONE Championship Dawn of Heroes

Następny temat

„Oni obydwaj tego chcą, ja i fani również” – Dana White o trylogii Jon Jones vs Daniel Cormier

WHEY premium