SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crea Mass

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym ci tego nie polecił bo siła i tak spadnie,a jak byź zrobił krótką przerwe to już wogule sam sie na tym przekonałem i moi znajomi. Jeden z moich kumpli zjadł to i potym wyciskał 90 kg jak przestał to brać to po paru tygoniach siła mu z 10 kg spadła było to już dosyć dawno temu do tej pory nie wyciska tych 90 kg jakieś pół roku temu to było, a masy tak dużo nabrał że jego klata przy 90 kg wyglądała jak przy innym typie co wyciska 70 kg prawie nic nie nabrał masy a ten koleś co tam pisze że zjadł tego 500 gram i ma takie efekty coś mu niewierze albo mu sie tak tylko wydaje a potem zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
To trochę p..... odżywka .Wcześniej jadlem kreatyneKTP i do dziś jest spoko myslalem ze crea mass jest podobny,ale z tego co piszesz to nie bardzo.Dzieki Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawdziłem tego kolesia co zjadł tego 500gram co on może wiedzieć jeżeli wyciska 50 kg i waży gdzieś tyle samo, ja teraz wyciskam 110 kg i waże 75 kg to chyba bardziej jestem od niego doświadczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
To rzeczywiscie sporo jak na swoja wage,wczesniej jadlem kreatyne KTP i do dzis po niej jest spoko myslalem ze crea mass jest podobny ale z tego co psiszesz to nie bardzo.Dzieki

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1768
spider co z tego ze wyciskam 55... i nie mowie ze jestem doswiadczony bardziej od ciebie! napisalem ze skoczylo mi 10kg, bo wczesniej cisnalem tylko 45.
Co kogo obchodzi ze bierzesz 110 na klate?

Zastanow sie nad senesem swojej wypowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to że na początku siła skacze tak że nie trzeba niczego brać i byś do tego doszeł bez tego creamassa w szybkim czasie, po prostu to nie ma sensu brać tak szybko jak ty pewnie nawet nie masz wyrobionej techniki. I że ten koleś już jest doświadczony w ćwiczeniach bo sprawdzałem a ty to początkujący amator udający zawodowca, na tych co zaczynają wszystko działa znacznie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1768
w sumie masz troche racji cwicze ok. 3 miecha tak na powaznie, co do techniki mam ja dobrze wyrobiona, cwiczylem juz wczesniej (2 lata temu) ale mialem dluzsza przerwe z powodu kontuzji.

Masz racje moje efekty prawdopodobnie byly spowodowane tym ze krotko cwicze. Ale nie udaje zawodowca, tylko zrobilem blad ze nie napisalem ile cwicze i ze to byla pierwsza odzywka jaka zjadlem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zajdłem już dużo suplementów tak jak ty na początku tylko na siłe kupowałem suplementy, ale zrozumiałem że to nie ma sensu i zaczołem kupować tylko na mase bo masa teraz jest dla mnie najważ niejsza ! nara wszystkim ide spać !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1768
ok... sog na zgode :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Dzieki za wszystkie wypowiedzi jednak mi chodzi bardziej o sile i szybkosc bo biegam sprinty.

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za pieniadze mozna wszystko

Następny temat

ANABOLIK

WHEY premium