SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na syfy- 85% znika

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
a na pewno to jest jedno i to samo..?
Duzych probemow z tradzikiem nie mam ale zawsze sie przyda...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
może nie to samo, ale efekt bankowo ten samo powaga to jest rewelacyjne...Ale jak nie masz jakichś większych problemów to nie bierz tego nie wiem jak tamten ale ten mój wysusza skóre za bardzo...To raczej jest przeznaczone dla "wyższej szkoły jazdy" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
okej dzieki..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 633 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10208
dzięki, a możecie jeszcze napisać jak często tego używacie - raz dziennie na noc czy jakoś inaczej?

-
najważniejsze w życiu jest mieć cel i do niego dążyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Płyn na bazie antybiotyku - Detreomycyny. Bardzo dobry lek zewnętrzny jednak po pewnym czasie skóra się przyzwyczaja. Mam podobny płyn na bazie tego antybiotyku tylko inny skład troche.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
Najlepiej uzywac rano i wieczorem. Nie pozostawia zadnych sladow uzytkowania mozna tez po poludniu jak jest z toba bardzo zle

Familly Mafiozas...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 633 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10208
:D aż tak źle nie jest praktycznie tylko czoło mam zasyfione

-
najważniejsze w życiu jest mieć cel i do niego dążyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
to spokojnie dwa razy dziennie wystarczy

Familly Mafiozas...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
Napisz jak bedzie wyglądała twoja cera aż odstawisz ten "spirytusik", twoja twaz za około miesiac bedzie wyglądała jak bys przecierał sie kwasem, trądzik nie należy leczyć srodkami ktore wysuszają to powoduje że skora sama musi "sie nawilzac" produkuje wiecej łoju i tak powstają pryszcze. Pozatym słonce jeszcze grzeje a mieszanka alkocholu z promieniami smowoduje przebarwienia ktore jeszcze trudniej usunąc niz same pryszcze...ten tonik na recepte owszem jest dobry, widac poprawe,ale tylko czekać jak zrobi ci masakre na tważy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
poziomka co ty ******lisz za przeproszeniem. Ja go juz dlugo uzywam zwreszta teraz juz nie musze i cere mam ladna bez zadnych masek. Moi kumple zwreszta tez...

Familly Mafiozas...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buffy czy jest juz w Polsce dostepny EPLERENON?

Następny temat

Dziwne burczenie w uchu

WHEY premium