SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na syfy- 85% znika

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
okey lap soga
1

Familly Mafiozas...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4489
Czesc , jak mozesz zapytaj wujka jeszcze o jedno.
Otoz stosuje skinoren juz ponad miesiac , zauwazylem wprawdzie roznice ale nie bede czekac kolejne miesiace na poprawe Mam czerwona skore w okolicach oczu i dwie grubsze czerwone chorsty na policzkach i kilkanscie malych

Jakie pilingi uzywac ?
Czy ten zel antybakteryjny co reklamuje w TV od NIVEI moze byc dobry ?
Czy przednakladaniem kremu oczyscic twraz alkoholem kosmetycznym ?

Pozdro

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
Wokół oczu musisz unika nakładanie kremu, tam skora jest o wiele cieńsza niz na innych partiach tważy, z tą te zaczerwienienie. Z tego co piszesz to nadal zmagasz sie z trądzikiem, dlatego nie możesz uzywac zadnego peelingu, mogłbys roznieśc zobie po twazy to paskudztwo. Najlepiej do przemywania twazy uzywac delikatnego żelu, albo samej czystej wody, i wycierac ja papierowym recznikiem, zadnego alkoholu spowoduje on reakcje z skinorenem (kwasem) i w tedy nabawisz sie przebarwień i pryszczy. Na pojedyncze sztuki możesz samrowac differinem ( ajkies 40 zł ;/ ) albo posmarowac maścią cynkową (2zł) jesl jednak masz duzo tych wyprysków to diferin. Nie możesz uzywac jednoczesnie skinorenu z alkoholem kosmetycznym, tonikiem,innymi kremami:) Zalecany jest tylko krem ochronny na twaz z faktorem najlepiej 50, nakładasz go po godzinie od nałozenia skinorenu. jesli stosujesz ten skinoren przez dłuzszy czas to zastanow sie czy warto przerywać kuracje, tymbardziej ze pewnie okres wysypu masz już za sobą? Ta kuracja jest bardzo długa ale leczenie trądziku nie trwa kilka tygodni, najmniej pół roku. wszelkie inne kremy tlko zaleczają problem a nie likwiduja go, skinoren oczyszcza pory podczas gdy inne kremy typu benzacne doskonale wysusza ale zatyka je ;/ jak cos pytaj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 633 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10208
a co sądzisz o wspomnianym wyżej benzacne [5%]
smaruje się tym od kilku dni (tylko w miejscach wystepowania syfow) i nie zauwazylem efektow oprocz wysuszenia skory... :/

-
najważniejsze w życiu jest mieć cel i do niego dążyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
Dobrze, że zaczołeś od mniejszej dawki, większosc osób stosują benzacne widziało efekty już po kilku dniach, bardzo wysusza pryszcze,i to jest dobre :) ale pozostawia po nich przebarwienia które bardzo trudno usunąć. Wysusza cere ktora prubując sie ratować, sama sie nawilza produkując wiecej łoju, zatykając pory i tyklo czekając az wysadzi ci pryszcze na tważy. Jesli masz ropne wypryski to możesz ją uzywac, ale ja na dłuzsza mete poszukała bym czegoś łagodniejszego,, chyba zalezy ci na wyleczeniu trądziku a nie zaleczeniu, trzeba wniknąc w głąb porów i tam pozbyc sie nagromadzonych martwych komórek :) Acne derm, tanszy odpowiednik skinorenu tak włąsnie działa. Jesli masz pojedyncze wypryski to benzace powinien pomuc ale z tego co piszesz to nie działa na ciebie, być moze masz twardszy naskorek, praktycznie mamy koniec lata wiec mozesz zastosowac kuracje kwasami, najpierw łagodniejszy acne derm, potem cos mocniejeszego. uwazam ze nie ma sensu stosowanie benzacne, poniewaz w ten sposob nie pozbedziesz sie problemu na stałe, niedosc ze wyuszysz cere, stanie sie szara, czerwona i stara ;/ nie brzmi to najlepiej. Dlatego zastanów sie czy warto marnowac czas czy moze zaczac leczyc sie kwasem ...co prawda potrwa to dłuzej ale nie rozmawiałam z zadna osoba ktora by tego załowała.... efekty mozesz zobaczyc juz po tygodniu ..albo po miesiacu, ale warto, acne derm działa na tradzik, przebarwienia, blizny. jesli interesuje was jak mozna leczyc tez organizm od wewnatrz to wstaiwe jutro liste produktów,,, sama je stosuje zapobiegawczo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 633 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10208
zastanowie się nad tym acne dermem... on jest na receptę?
czekamy na tę listę środków do leczenia od środka
i jeszcze jedno, czy z tym acne dermem mozna mieszac inne srodki [zele do mycia twarzy, ew jakies kremy itp] tak na wszelki wypadek sie pytam... ;)

-
najważniejsze w życiu jest mieć cel i do niego dążyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4489
dobra juz wiem , wiec odpada alkohol kosmetyczny
Kupilem sobie dzis under twnety czy jakos tak ten zel i bede nim myl twarz rano i wieczorem a potem skinoren , dermatolog przepisal mi taki krem na noc wyglada jak tormentiol tylko jak rano wstaje nie moge go domyc oO Tormentiol daje czasami w dniu zamiast skinorenu , ale mowisz ze mam przemywac twraz zelem , potem skinoren na dzien i ten krem co dala p.dermatalog na noc ?

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
Acne derm nie jest na recepte:)
Nie można uzywać jednoczesnie acne derm z innymi kremami, tonikami poza kremem ochronnym w dużym faktorem, najmniej 50. Można go kupic w aptece, tak samo jak żel do tważy nie zawierający alkohol.
Under twenty zawiera alkohol, więc mysle ze lepiej nie ryzykować, tym bardziej że wiele osób nazekało na pogorszenie. Z tego co mi mowił wujek to stosując skinoren nie przepisuje sie innych kremów, jesli zauwazysz pogorszenie to odstaw ten specyfik i stosuj dalej skinoren, ja osobiście uzywała bym tylko skinoren, jest to dość silny kwas, tym bardziej ze na ulotce pisze ze nie można mieszac z innymi kremami więc nie wiem dlaczego przepisała ci go dermatolog. moj wujek wyraznie podkreslał ze kwas to silny lek nie odpowiednie stosowanie moze narobic duzo szkody.( ejst tez tanszy odpowiednik acne derm).Więc:
Rano myjemy dokładnie buźkę zelem bez alkoholu ( ja uzywam ivostin puritin 23 zł w aptece)
potem wycieramy papierowym recznikiem, gdy skóra jest już sucha nakładamy acne derm wsmarowując go w skóre, po godzinie... jesli spieszy nam sie do szkoły ...to nawet po poł godziny nakładamy krem ochronny na twaz z faktorem 50.
Cały dzien nie dotykamy tważy, nie wyciskamy itp.
wieczorem dokładnie myjemy zelem, paierowym recznikiem wycieramy czekamy az twaz bedzie sucha i nakładamy acne derm, można nałozyc nieco wiecej niż na dzien. nic potem juz nie nakładamy na tważ.
stosując 1 raz acne derm mozemy poczuc pieczenie ...dosc nie przyjemne ale to mija po ok 15 minutach. a z czasem wogule nie odczowamy :)
Leczenie trądziku od wewnatrz: w szybkim skrocie :)
wiadomo ze odpowiednia dieta to podstawa...zero słodzyczy...czekolady...kakao..ostrych potraw..pizza ( mozna powiedziec ze odpada to co przyjemne ;/ ) przynajmniej 3 litry wody mineralnej lub przegotowanej dziennie:)
Witaminy :
A, B complex,C,D,E. cynk, selen. stosując witaminy trzeba je zazywac przynajmniej 3 miesiace potem robimy przerwe na kilka tygodni, a potem mozna wrocic. jesli poczujecie bol brzucha to rownierz odstawiamy :) przeczytajcie dokładnie ulotke...zwykła herbate mozna zastapic cherabtą z bratka.
Jak cos pytac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 389 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4489
ale ta babka dala mi takie gowno na noc , a skinoren na dzien
Czyli mam uzywac sam skinoren na noc i na dzien ? Nic innego ?
I czy moge juz wykorzystac ten under twnety bo go kupilem za 15zl a szkoda zmarnowac

ZYJ KAZDA CHWILA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
osobiście odstawiła bym ten zel, jednak akzdy ma inna cee, inaczej może reagować. Ztego co słyszałam to bardzo dużo osób narzekało na pogorszenie cery stosując zel z alkoholem. Skinoren stosuj ciensza warstwa rano a grubsza wieczorem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buffy czy jest juz w Polsce dostepny EPLERENON?

Następny temat

Dziwne burczenie w uchu

WHEY premium