SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
4 kapsulki zawieraja:
L-valine 934mg
L-leucine 934mg
L-isoleucine 135mg
vitamina B2 1.7 mg
vitamina B6 26mg

Ps: to chyba za malo, bo czytalem ze po treningu powinno sie wziasc 3-5 g BCAA .Niewiem w sumie bo jak nie patrzyc to drogo itak wszystkie wychodza{ tak jak wszystko co z tym sportem jest zwiazane}Ale cos za cos

...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
to sa wartosci 4 kapsulek BCAA Universal'a


...POZDRAWIAM....

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Q ma rację. Universal ma 120 kaps. x 500mg = 60g BCAA za 80 zł.
A.Anabol PQ 200 kaps.x 750-800mg BCAA (nie pamiętam dokładnie) = 150-160g za 100 zł.
Jakość podobna, obydwa preparaty w kapsułkach, mają dużo leucyny, ale universal ponad 2 razy droższy

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile mam tego amino anabol pq brać bo na stronce HIteca jakies gupoty piszą ze na moją wage jakies 10 tab. przed treningiem a muwicie ze powinno sie brac po treningu:??w takim razie ile mam nbrac po treningu i ile przed??? waże 74kg SONBATY Dopomuż :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki że nie na temat ale jak wejść do sklepiku Cyberpakera???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja brałem 8 kaps. A.A. PQ po treningu ( a ważę 120 kg).
Przed treningiem brałem tylko wtedy, jeśli odstęp od posiłku przedtreningowego do treningu wynosił ponad 2 godziny, a to mi się rzadko zdarza. Niektórzy zalecają tylko przed treningiem, ale ja uważam inaczej.
A sklep Cybera to chyba www.kulturystyka.tv

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Tutaj się z Toba niestety nie zgodzę Son! Ja brałem 8-10kaps./45min. przed treningiem,a po Perfect Amino 8kaps. POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
A propo tych aminokwasow to mam ten sam problem(tyle ze na moj post odpwiedziala jedna osoba.Zastanwaim sie nad Hitecem i czy taka kombinacja bylaby dobra: Amino Anabol PQ przed treningiem i Glutaforce po??Co ty na to Sonbaty?

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Taka kominacja byłaby niezła. Marczesco tak robi i jest zadowolony. Jednak ja proponowałbym Ci zrobić odwrotnie.
Glutaforce to kombinacja szybko uwalniającej się l-glutaminy (440mg w kaps.) i wolno wchłanialnego peptydu glutaminowego (też 440mg w kaps.). Taka kombinacja działa trochę wolniej niż bcaa (amino anabol pq), dlatego uważam że lepiej brać ją przed treningiem, aby działała w czasie jego trwania. BCAA skutkują szybko i lepiej wziąć je po treningu, gdzie liczy się czas. Ale jest to moje zdanie i Marczesco nie musisz mi odpisywać że Ty się z tym nie zgadzasz bo wiem, że robisz odwrotnie niż ja zalecam i jeśli jesteś zadowolony to o.k. Tak więc masz dwa poglądy na tę samą sprawę i wybór należy do Ciebie..

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym polecił BCAA Weidera: 130 tabletek po 50 zł. Jedna tabletka to 1,1g aminokwasów, leucyny 240 mg. Z wielu porównywanych przeze mnie BCAA prócz Weidera zwróciłem jeszcze uwagę na Nutrend: 150 kapsułek po ok 48 zł. tyle, że leucyny jak sobie przypominam ok 150 mg w kapsułce. Ale to i tak wychodzi chyba korzystnie.
Fakt, że wspomniany Weider ma gorszą postać - tabletki, ale może zgodzisz się Sonbaty, że sprawę może tu załatwić zażycie porcji gdzieś 15-20 min. przed końcem treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA CZY HMB

Następny temat

MLEKO+KREATYNA+ALKOHOL=????

WHEY premium