SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to za kontuzja ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
Witam
Może mi pomożecie ?
Wyciskając hantle na ławce prostej w ostatniej serii nie miałem już sił i hantla opadła na mnie, bardzo nisko do pozycji wyjściowej.
Poczułem wtedy lekki ból w lewym barku.

Od tamtego czasu mnie boli.
Nie mam żadnego problemu ze stawem, w żadnym zakresie ruchu nic nie chrupie, jest idealnie, odczuwam jedynie ból, którego nawet nie potrafię zidentyfikować. Często jestem 100% pewny że to kaptur, czasem z tyłu tak bardziej na łopatce, lub ogólnie coś w środku.
Lekki ból (w sumie na granicy bólu, taka świadomość że coś tam jest) utrzymuje się cały czas, czasami trochę większy.
Nie nasila się przy ruchu, trening bez żadnych problemów mogę wykonywać (podczas treningu przestaje prawie w ogóle boleć, tak że zapominam o tym).
Jednak przez resztę czasu go odczuwam.
Teraz np wstałem rano i czuję go chyba najmocniej.

Macie jakieś pomysły i porady dla mnie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Staw ramienny, to bardzo skomplikowana konstrukcja. Znajduje się tam sporo chrząstek, ścięgien, no i mięśnie. Smaruj bolące miejsce jakąś maścią, najlepiej taką, która zwalcza ewentualne stany zapalne. Zrób sobie przerwę od treningu na tydzień i po tym czasie oceń, czy nadal odczuwasz dyskomfort. Jeżeli tak będzie, to należałoby pofatygować się do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pięć dni po atroskopii - obrzęk kolana.

Następny temat

Biegunka po posilku

WHEY premium