SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sadzicie o h-bomb 4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Pewno dla wiekszsc szkoda kasy i zachodu na ph a woli saa, ale moze ktos bral i powie czy warto bo o ile wiem wiekszosc jest nie warta ceny

--==Masa ponad wszystko!!!==--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ja bralem,cos tam szlo ,ale takmjak piszesz nie jest warte swojej ceny imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektore ph znacznie bardziej blokuja niz saa i do tego niewielki procent uzywajacych zdaje sobie sprawe z tego ze trzeba tez po nich zastosowac odblok.

ale niektorzy czysci od dopingu stosuja ph i dzieki temu nie czuja sie koksiarzami ze wzgledu na to ze nazwa jest inna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
bloka raczej nie czulem po tym,zreszta pewien pan,ktory zna sie na rzeczy powiedzial ze bomba to nie jest PH,w swoim skaldzie ma 6 oxo i jeszcze jakis inny antyestrogen,wiec fajna sprawa,ale nie dla tych co licza sie z kazdym groszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bat ja nie o bombie pisze bo go nie znam.

tylko niektore npisalem


a odnosnie 6oxo to w test-a-bost tez mialo byc a mialem ***ane m1t i zamiast do odbloku sie przydac to zdublowalem bloka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Pewno macie racje, to chudzi o psychiczny konfort, ze niby nie koksujesz. Teraz mam cholerna stagnacje i jak po najblizszym cyklu (suple) nie zobacze efektow to przenosze sie do tego dzialu

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
najpierw zerknij w mój podpis ;)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Hahaha spoko kupilem kilka kilo malto

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Gregor pytanko szybkie odnośnie tego Twojego test a boosta. W jaki sposób tam mogło znaleźć się M1 zamiast 6 oxo ??? Pytam bo po zeszłym cyklu dodałem do odbloku jako niby super nowość a kurde bloka miałem takiego jak chyba nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
tez mnie intersuje wlasnie te m1t w tab-ie, napisz cos wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosto moglo byc.

dali m1t zeby te wszystkie nalesniki bez pojecia o saa i ph mialy lepszego kopa i faktycznie go po czuja a ze nie slyszeli nigdy o bloku to nie zwroca na to uwagi. no niestety ja potrafie rozroznic dzialanie tych srodkow. a m1t czy meta wyjdzie ich pewnie taniej niz to co mialo byc na etykiecie.

mialem takie przypuszczenia a pozniej potwierdzil mi temat jeszcze jeden gosc wiec sprawa prosta.

6oxo nie owinno blokowac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka

Następny temat

Testabolon EAP - opinie !

WHEY premium