SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś silnego na ZAPARCIA !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Witam. Potrzebuje cos silnego na zaparcia ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Zaparcie jako cecha dziedziczna...Możliwe, choć nie sądzę. Najbardziej naturalnym sposobem jest dieta witaminy, błonnik, dużo wody. Pisałem gdzieś o błonniku - colon c, bio cla, xenęa. to niektóre. dla mnie najlepsza xenea, bo też i lepsza w samku. Rozpuszczasz w szklance wody i jazda ;) reguluje prace jelit, wiec dziala na długo, a nie przeczyszcza jak czopy czy prochy, a to odwadnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Olejek rycynowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
W aptece ? wiesz moze po ile ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tak. Wpisz w wyszukiwarce i sprawdź.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Jedz wiecej warzyw i owocow plus musli, najdalej po tygodniu problem sam przejdzie o ile to kwestia diety, a nie jakiegos stanu chorobowego.

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
Witam. Mam problem. Czy ktos zna jakis medykament dostepny w aptekach w irlandii na zaparcia? i to w miare silny i blyskawiczny... Prosze o odpowiedz i z gory dzieki

"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?!"-Nietzche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Popytaj w dziale Polacy za granicą - tam siedzą osoby przebywające w Irlandii i może się orientują.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 672
Ja proponuje paczkę suszonych śliwek zapić wodą gazowaną. I wolną toaletę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
mowisz ze te sliwki sa skuteczne? bo potrzebuje czegos naprawde skutecznego... i najlepiej szybkiego w dzialaniu...

"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?!"-Nietzche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 672
Naprawde sa skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
nie będe powielać tematów :]
ale mam pytanie :P czy zaparcia mogą być "odziedziczone"? tzn. moja matka ma problemy z tym (raz jest lepiej, raz gorzej, ale nie walczy z tym, odżywia sie wg. mnie przeciętnie, jak każdy "normalny" człowiek, który nigdy nie czytał o dietach cud itd może w tym jest troche winy), u mnie one też sie pojawiają czasem (pomagają mi otręby) czy jest taka możliwość, że mam to po 'niej'?
brat i ojciec nie mają żadnych problemów :/ zresztą chyba kobity mają zazwyczaj z tym problemy
dodam, że niestety obdarowała mnie alergią na metale ;)

a autorowi topica odpowiem, że polecam jw. otręby (zazwyczaj biore 3-5 dużych łyżek :P) oczywiście 'zapite' dużą ilością wody, bo przyniosą odwrotny skutek, różnie bywa z czasem "przeczyszczenia" czasem po paru h, czasem na następny dzień ;P na mnie gówniane herbatki i śliwki, popite tłustym rosołem i przeterminowanym jogurtem nie działają

nie chce źle doradzać, jednak na błyskawiczne oczyszczenie :P mniej naturalne sposoby jak czopki/tabletki bisacodyl (ale pamiętaj, że to CHEMIA i długotrwałe stosowanie nie jest zalecane, podobnie jak różnych herbat), albo sprzęt do lewki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przekrwienie (?) na plecach

Następny temat

do Wxpertów:na czym polega różnica w obrzęku niedoczynności tarczycy a sterydami?

WHEY premium