SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na stawy, Deka - Bold...?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2710

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Efekt będzie tylko w podczas przyjmowania środka. Zniknie jakiś czas po tym jak przestanie działać.

Kilka lat temu rozmawiałem z wojskowym ortopedą, który wspominał o zastrzykach (wtedy w cenie 900zł & 1.100zł), które (konkretnie chodziło o kolana) po jednorazowym działaniu (1-3 amp bodajże w opakowaniu były) załatwiały problem. Są odpowiedniki oczywiście w cenie od 50zł w górę - zapytaj lekarza na pewno to potwierdzi - które należy przyjmować tygodniami po 1-2 iniekcjach tygodniowo.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2007-12-18 00:48:40

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wiec laduje dupe w samochod/pks/pkp i jedzie jak mu na zdrowiu zalezy.

pieerdoelnie ze nie ma w miescie, to ludzie z malych miescin czy wiosek juz do lekarzy nie jezdza bo trzeba sie do innego miasta wybrac?


Nie czaje takich tekstow za chooja

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
krzykacz chyba wlasnie o tym samym mowimy, bo najbardziej u niego kolana cierpia i lekarz mowil o jakis zastrzykach bezposrednio w staw, czytalem ze sp.Holder tez to bral i niby pomagalo, no nie wiem, pogadam z nim, a co on zrobi to jego sprawa

jordan ale wiesz jest motyw ze nie zawsze jest jest hajs zeby gdzies jechac zaplacic lekarzowi wrocic i nic sie nowego nie dowiedziec (bo co jak co ale czesto tak bywa)

Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-12-18 01:29:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Moze mowa o ZELL/ZELL T wiem ze jest w postaci masci, tab i inject.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Jestem po artroskopii na stawie kolanowym. Po zabiegu lekarz proponowal mi iniekcje dostawowe, gdzie cena jednej oscylowala wlasnie w okolicach 600zl.

Zaoponowalem oczywiscie i okazalo sie ze znalazly sie takie same za 300zl, 3 do 4 iniekcji i o niebo lepiej. W sobote wracam do domu to postaram sie zorientowac co to za lek.

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Infamous to są właśnie te tanie odpowiedniki tych droższych. Ja się nim kiedyś wspomagałem przy kontuzji kolan - pomogło. Nie wiem jaka jest sytuacja z kolegą autora, mogą pomóc lub nie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
ale żeś wyskoczył z towarem na pewno go stac

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
A co sypiasz z nim i nie robi Ci drogich prezentów,że wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
no popatrz nie chce mi gh kupić

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry cylkon???

Następny temat

Efedryna a test na amfetamine

WHEY premium