SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na podwyższenie ciśniena?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Adrenaline niech walnie.

Nie no, j/w - e/c/a i truchcik powinny dac rade.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
nie no co wy? chłopak nie cwiczy za czzesto a wy mu z cyklem na winstrolu wyjeżdzacie...

tez mu radzilem aby zrobil leki trening po przyjeciu, tyle tylko ze on zrobil ten "trening" i mial 140...

nic sprobojemy 100mg efki i 400mg coffy do tego dam mu jakies czasopismo i napewno mu skoczy


JAKIES INNE POMYSŁY?

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
To moze siupa.. tak ~100-150.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
no nie wiem czy setka aż tak podniesie mu ciśnienie...a po źrenicach i tak myśle ,że byłoby już coś widać.Ja myśle,że faktycznie jakieś słoniowe dawki efki,kawa,ewentualnie może dokupić jeszcze przecież pastylki na kofeinie do ssania w aptece jakby czuł ,że na komisji,przed badaniem mu spada cisnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
prosta sprawa... trzeba zdobyć cisnieniomierz i po prostu poeksperymentować... bo koles łyknie 100mg efki i przed komisją zejdzie - niech poprobuje w domu, najpierw z mniejszą dawką... niektórym yohimbina strasznie podnosi cisnienie... po 25 mg znam ludzi co dosłownie czerwoni na mordzie sie robią... troche trzeba porobowac

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
@vald -- ale my mierzymy cisnieniomierzem i eksperymentujemy w domu to oczywiste

ps. co to jest ta "siupa"?

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30802
zeby zapasci nie dostal na tej komisji :D

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Po stowce nic nie powinno widac. Wedlug mnie seta lepiej zadziala niz podobna ilosc efedryny.

Georgxxl, chodzi o bryze.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja bym z yohimbiną poeksperymentował... i salbutamolem

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Alkohol to nie najlepszy sposob... powoduje krotkotrwale podniesienie cisnienia, ale jak nie trafisz w moment, tylko postoisz na korytarzu 2 godziny, to potem masz spadek... i niekorzy (ja tak mam) łapią poziom cisnienia jak u trupa, sennosc itp... poza tym wprawny nos (a wojskowi to chlory wiec mają doswiadczenie) wyczuje alko na kilometr

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie

Następny temat

Cetabon

forma lato