SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągłe, nieubłagane uczucie rozgrzania.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234
Od ponad 2 lat borykam się z dość specyficznym problemem- cały czas jest mi gorąco. Nie było by w tym nic strasznego, gdyby nie to, że jest to bardzo mocne uczucie. Na tyle mocne, że mam non stop rozgrzane do czerwności policzki, cały się poce jak jestem w ruchu, nie potrafię przejść 10 minutowego odcinka na uczelnie bez zalania ubrań potem. Aktualnie jestem zmuszony chodzić w samym swetrze, gdy inni chodzą jeszcze w zimowych kurtkach, na auli siedząc w samej koszulce cały paruje. Kładąc się spać nie mogę wytrzymać z gorączki, a rano jest mi chłodno. Miałem robione badania na czynności tarczycy- wszystyko ok. Jest podejrzenie nerwicy narządów, ale jeszcze miesiąc muszę czekać na przyjęcie. Owa dolegliwość jest jeszcze na tyle niekomfortowa, że przy dość sporej aktywności fizycznej (3xtyg. trening 1h, 5-6 ćwiczeń 8-10 powtórzeń) i obfitej diety (140 gram białka dziennie+masa węgli na czele z ryżem :) nie osiągam oczekiwanych efektów- przyrostów. Więcej, przez ostatnie pół roku ścisłego ukierunkowania się na przybranie na wadze straciłem 2 kg. Przyczynę upatruje w tej dość specyficznej dolegliwości, czy może to jakieś zaburzenia metabolizmu? Proszę o jakąś poradę, jeżeli jesteście w stanie takową podać.

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóż

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3471
No ja mam podobnie, ale nie w takiej skali. Aż tak gorąco to mi nie jest, ale wyraźnie cieplej niż innym ludziom. Mam cały czas 37 st. C. W zimie pod kurtką noszę tylko koszulkę z krótkim rękawkiem. Pocenie - ponadnormatywne pomimo żelaznej kondycji. Na treningu (combat) leje się ze mnie na maksa... Tarczycę mam w porządalu. I też nie mogę zrobić masy. Plus jest jeden: jem wielką kolację a potem jeszcze przed snem tonę słodyczy i nie tyję!

Jak znajdziesz jakąś metodę, żeby obniżyć metabolizm, to daj znać...

Pzdr, TorV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawdz pozniom hormonwo tarczycy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234
1-sza wypowiedź- "Miałem robione badania na czynności tarczycy- wszystyko ok."

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3471
Idź do lekarza pierwszego kontaktu, opisz mu objawy i zasugeruj (jeśli sam nie wpadnie), że masz nadczynność sympatycznego układu nerwowego. Poproś o lek na obniżenie aktywności owego - np. Propranolol. A jak Cię konował zbędzie, to idź do endokrynologa.

Pzdr, TorV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysokie cisnienie, tetno! HELP!

Następny temat

Boofi lub inny fachowiec pomożcie

WHEY premium