SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba a HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
No właśnie jestem chory, mam lekką temperature tak koło 37 poza tym zapchany nos i kaszel. Biore HMB i Carbo od tygodnia, co dalej??? Zrobić sobie przerwę do wyzdrowienia czy mogę brać dalej??? A może zmniejszyć dawkę, biore 2 kapsy 3x dziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
a tak przy okazji to napiszcie co można brać w czasie choroby a czego nie bo znalazłem tylko posty o kreatynie i chorobie a innych suplach nie. może inni będą mieli pożytek z tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7509
JA bym przestal brac i tak bierzesz dopiero tydzien wiec nie ma znaczenia jak przestaniesz.A jak jestes chory to logiczne ze nie cwiczysz.Wydaje mi zebys sie ze skupil na diecie a jak juz wyzdrowiejesz to zapodasz hmb i carbo

Szukając szczęścia w zwykłych momentach,nie masz czasu pomysleć, nie widzisz chwil piękna.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
imo możesz brać - nic nie stracisz; tym bardziej, że carbo to uzoopełnienie diety; jeśli jednak nie potrzeboojesz dostarczać tylu kcal (nie ćwiczysz), może okazać się, że nie jest ci na razie potrzebne (mniejszy dzienny wydatek energetyczny)

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-04-14 12:07:54

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak mam to brac tak aby bylo najbardziej skuteczne:)

Następny temat

Wybór mono

WHEY premium