SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chondromalacja rzepki - POMOCY!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
mam problem z kolanami, szukam osob, ktore mialy podobne problemy i podobnie zostaly zdiagnozowane, bede bardzo wdzieczny za wszelki input i komentarze!!

oto moje wyniki po badaniu rezonansem magentycznym:

skype: kubosso

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
mam problem z kolanami, szukam osob, ktore mialy podobne problemy i podobnie zostaly zdiagnozowane, bede bardzo wdzieczny za wszelki input i komentarze!!

oto moje wyniki po badaniu rezonansem magentycznym:

skype: kubosso

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
rzepka nisko ustawiona. chrzastka stawowa sru w bocznym przedziale jest nerowna z dyskretnymi plaskimi ubytkami, zmiany obejmuja rzepke i klykiec boczny kosci udowej - wczesne zmiany o typie chondromalacji
uszkodzenie korzeznia tylengo lakatki bocznej
brzezne na wysokosci brzegu piszczelowego uszkodzenie rogu tylnego lakotki przysrodkowej
wiazadlo poboczne piszczelowe pogrubiale w blizszej czesci i odseparowane od torebki lakotki
wiazadlo rzepki jest nieznacznie pogrubiale z cechami obrzeku w blizszej czesci, dyskretne zminay o typie kolana skoczka

mam duze problemy kazdego dnia, zwyky dojazd do pracy i z powrotem powoduje ze obydwa kolana bardzo mnie bola, medyczne opaski uciskowe pomagaja ale na krotko,

dziekuje za komentarze.

skype: kubosso

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
spamerze jak chcesz reklamowac syropek to napisz to bezposrednio a nie pitol ze duzo ciekawy informacji w linku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie nie ma miejsca na kryptoreklamę , skasowałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łokcie!!!

Następny temat

JOINT RENEW FORMULA - kto stosował???

WHEY premium