SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chicken_17/Dziennik/Masssaaaa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
chicken_17
Trzeba będzie tak zrobić zastanawiam sie tylko ile z takiego zwykłego obiadu może byc kalorii. Wiem ze to zależy co jest na obiad ale srednio ile może byc wie ktoś?


zaraz wyjmę magiczną kulę i ci wywróże co jesz i w jakich ilościach na obiad

jak możesz trzymać diety jak jej nie masz?

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
Owszem mam i nabieram kg
moze i to nie jest 100% miesniowa masa(aczkolwiek tak mi sie wydaje)
ale w moim przypadku dobra nawet i tluszczowa biorąc pod uwage moją niedowage chyba sie z tym zgodzisz...

Wstawie fotki nie wiem np po 2 miesiącach i sam ocenisz;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
nie, jeśli ktoś już trochę poczytał to się z tobą nie zgodzi. Nie ma sensu nabierać tłuszczu skoro każdy dąży do masy przy minimalnym poziomie tkanki tłuszczowej.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
Dlatego tez staram sie prowadzic diete i przy tym trenowac aby własnie uniknąć tluszczu;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
3 tygodnie treningów za mną szybko jakoś zleciał ten czas
Ogólnie mogę powiedziec ze w jakimś tam stopniu poprawe widze np. cycki bardziej wypukłe xD za jakiś tydzien postaram sie wstawic fotke tak abyscie mogli podsumowac miesiać cwiczen
Wiadomo w miesiąc to koksem sie nikt nie stanie, ale miesiac drugi trzeci dziesiąty i powinno byc lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Brawo chicken :) bede obserwował twoje postępy gdyż widze że jestes ambitny, obserwowałem kilka twoich postów w poprzednich tematach az wkoncu dotarłem do tego i wnioskuje że naprawde bierzesz sprawe na poważnie i nie dajesz sie prowokować niektórym użytkownikom na głupie obelgi w stosunku do twej osoby dokładniej postury, bo przecież według niektórych kolegów na forum, tylko ty zaczynałeś od takiej masy, oni już jak zaczynali mieli mase idealna , hehe :) pozdrawiam i trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
Dzieki za dobre słowo Dziś zrobie ze dwie fotki(bez pompy) i wstawie do oceny
Ciekaw jestem czy zauważycie swoim okiem jakis progress bo ja lekki zauwazylem:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
53kg przy 180cm wzrostu, ciężko stary, staraj się ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
Staram sie staram a waga 53kg to juz nie aktualne mysle ze jest okolo 55 ale nie mam obecnie gdzie tego sprawdzic musze zainwestowac w wage, bede we wtorek w sklepie to kupie jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
Oto 3 fotki o których wspominałem zachęcam do obejrzenia i komentowania Zdjecia te są po niepełnych 4 tygodniach ćwiczeń(bez 4-5 dni)
Podam również wymiary:
Waga: Przed:53kg Teraz: ok. 55-57 mysle(dokładnie podam kolo wtorku)
Biceps: Przed: bez napinania lekko ponad 23 z napięciem 27 Teraz: bez napinania 24.5 z napięciem 28.5 +/- 1mm wszystko bez pompy.
Klatka: z 86 na 87
Pas: z 65 na 69
Siła: Rekord kiedyś miałem 50kg w wyciskaniu,gdy zaczynałem nie udawało mi się ani razu wycisnąć tego ciężaru a teraz jestem w stanie 3x 50kg czyli jakis tam niewielki progres jest








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na trudne części ciała i dieta

Następny temat

FBW do małej korekty i pare pytan

forma lato