SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ceny osłonek na wątrobę przy cyklu 6tyg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samo syli hooyowe jest ale w poleczeniu z Esselivem daje dobre efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 770
A biorac Liv 52 stosowac 1 tabl do 1tabl mety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
2tab na porcję liv52, cenowo wychodzi wtedy prawie 2x taniej od esseliv którego również należy brać 2kap na porcję

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
bierz lecytyne+sylimaron z olimpu wyjdzie najtaniej, a tez dobrze

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4941
Wez tez pod uwagę Cycle Assist z CEL, poza ochroną wątroby, zbija ciśnienie, chroni przed trądzikiem, chroni prostatę, ma w składzie cynk i kilka witamin.
Odpada ci zakup saw palmetto, wyciąg z głogu, zincas forte. 1 butla starczy Ci na 30dni więc przydałyby się 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
lecytyne+sylimaron

Niewiem co to en sylimaron ale brałem lecytyna+sylimarol, i poryło mi flaki, wiec nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
lecytyna- masz w nich izoflawonidy sojowe, wiec to samo co essentiale forte czy esseliv tylko, ze taniej
sylimaron- to samo to sylimarol tylko, ze sporo tansze

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Co do lecytyny racja ale nie każdemu smak podchodzi, czasem lepiej dopłacić za troche wygody w formie kapsów

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
ja lecytyne w kapsach brałem, z sylimarolem i bardzo nie polecam po 9 dniach takie bóle ze nie mogłem zasnac. Potem 2 tygodnie nie mogłem jesc i cały czas rozwolnienie.

Jednym słowem nie brałem nic innego z osłonek ale to połączenie imo po****u złe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Lecytyna w kap. nie wychodzi raczej ekonomiczniej od essentiale/esselive

Pomogłem? Daj SOGa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna leciec bolda 24 tygodnie

Następny temat

co na 1 cykl

WHEY premium