SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell pump + Mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1654
Chce kupic sobie cell pump + jakies mono + omega 3 . I niemow jak to do konca wszystko dawkowac. Czytalem juz wile postuw ale są w nim napisane rozne opinie. Prosze aby ktos kto juz tesotwal Cp powiedzla jak brla i jakie efekty i jeszcze jak powiniem i jaką powniem jesc kreatyne i kiedy omega -3 :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
własnie ja brałem Cp+mono i słabe marne efekty
trening mam dobry sprawdzany na sfd tak samo jak dieta z regeneracja tez nie było problemów
brałem pierwej mono przez 3 tyg a potem wjechalem na cp i takim oto sposobem zjadłem wszystko...waga 2kg+ ale to raczej nie zaslugo Cp ani mono bo siła stoi w miejscu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nizej masz taki sam topic z ankieta
tam wyrazilem swoje zdanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1654
Dziwne wszycz piszo ze daje on calkiem niezle efekty a tak pozatym zamierzam jesc Cp odrazu z Mono. A jak kreatyne jadles ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1654
Tak ale jesli bede bral Cp jedno porcje dzienie to wystarczy mi na 70 dni( duza Pucha ) a wszyc mowio ze pelny pownien trwac 5-6 tyg :P Nierozumie to mam brac 2 porcje na raz czy jakos inaczej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STORM + NITRO I => jak odpisac ? prosze o pomoc.

Następny temat

czy glutamina sie przyda??

WHEY premium