SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLEN + YOHA podskórnie..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19/20

Waga

89

Wzrost

183

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5-6 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

1700 kcal 320B 50T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Masa na teście teraz redukcja test wino sally

Opisz swój plan treningowy

Partia na treningu

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

8,5-9

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do tycia

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Do owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Czesc,ostatnie 36 dni redukcji..chce dociąć na MAXA...
Leci wino test + sally

Zakupiłem heliosa 80mcg clen + 10 YOSZKI

1Mam dwa ważne pytania...została mi resztka tłuszczu na brzuchu i klacie..wbijac podskórnie w te miejsca czy nie ma to znaczenia gdzie wbije ?
2. Jeżeli preparat działa rzekomo „miejscowo” mogę brać jakaś mniejsza dawkę Sally do tego aby ta kondycję utrzymać ?

Dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Nie spala tluszczu miejscowo wiec obojętne gdzie wbijesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dzięki tak myślałem ale czytałem stare artykuły i koksiarze pisali ze wbijają w boczki itp Haha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699975
Niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Cześć doszło mi :) jak z dawkowaniem ? Mogę ladowac 1 ml pod skore w jednym strzałem z rana a a w połowie końcówki redukcji 2 mle jednym strzale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Doradzi mi ktoś czy lepiej abym brał tego heliosa przez 20 dni W schemacie 2 dni on 2 dni off po 2 ml dzień je czy lepiej przez 20 dni jechsc po 1 ml ? Toleruje dobrze clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94933 Napisanych postów 364915 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670449
Ja leciałem po 10 tyg i podbijałem dawke
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dzięki. Ile Maks w pompce mogę władować w jedno miejsce ? 2 ml może być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Dawke 2ml rozbijaj sobie na 2x 1ml rano i później. Poza tym masz tego mocniejszego heliosa także rozważ 1ml/2x 0,5ml i 3x 0,5ml najpierw. Możesz uwzględnić trening niektórzy dobrze reagują na lotke pre. U mnie max helios leciał 3ml ed rozbite oczywiście.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3144
Wosjkowyy
Dzięki. Ile Maks w pompce mogę władować w jedno miejsce ? 2 ml może być ?


2ml/160mcg na raz chlopie zatelepiesz sie po tym a nie trening zrobisz
nie dasz rady funkcjonowac jak tam siedzi taka dawka i wbijesz na raz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Pomoże ktoś ? Przepraszma za spam ale nic nir wbijałem podskórnie. 3 inekcja poszła dzisiaj w brzuch - zrobił mi się spory guz po wyciągnięciu igiełki. Rozmasowalem i zmniejszył się o 3/4. Co zrobiłem zle ? Co zmienić ? Kiedy guzek zniknie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ena + DECA Androchem

Następny temat

Androchem jak dawkować testosteron i decę

WHEY premium