SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buy the TEAM

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33046

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 634
Myślę, że moje Lazio powalczy! Ten klub to czysta kopalnia talentów. Niegdyś Stam, Inzaghi, Vieri itd. Ma tu przejść Kosowski !!! Ej Vieira zapowiadają się derby Rzymu !!!!!!! Myślę ze na moim stadionie to ja będę górą ale u ciebie nie mam szans. Moim zdaniem lige wygra Atletico !!! Drugie będzie Newcastle a trzecie Lazio !!!

Zmieniony przez - SebastianP w dniu 2005-08-08 09:53:38

.:: FC Barcelona - Duma Katalonii - Visca El Barca ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Sebastian, hmm ... Kosowski - ogromne wzmocnienie
to teraz moje przepowiedzi :
1.Valencia
2.Vilareal
3.Atletico
4.Roma
5.Newcastle
6.Fiorentina
itd.... :D

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Dzięki bodymaker, że wcisnąłem się

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Pora odświeżycz ten temata, wkońcu jutro zaczynamy naszą lige.
Oto jutrzejsze mecze
13 sierpnia 2005

Everton vs. Man United 13:45
Aston Villa vs. Bolton 16:00
Portsmouth vs. Tottenham 16:00

A ten mecz w niedziele
14 sierpnia 2005

Arsenal vs. Newcastle 14:30

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Vieira dzięki
miałem takie cuś dzisiaj zamieścić

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 634
a mam pytanie, czy jest już ustalony terminarz serie a bo chciałbym wiedzieć z kim w pierwszej kolejce zagra moje Lazio???

.:: FC Barcelona - Duma Katalonii - Visca El Barca ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
z tego co mi wiadomo to nie ma

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 634
13:45 FT' Everton 0 : 2 Manchester Utd h2h
16:00 FT' Aston Villa 2 : 2 Bolton Wanderers h2h
16:00 FT' Fulham 0 : 0 Birmingham h2h
16:00 FT' Manchester City 0 : 0 West Brom h2h
16:00 FT' West Ham United 3 : 1 Blackburn Rovers h2h
16:00 FT' Sunderland 1 : 3 Charlton Athletic h2h
16:00 FT' Portsmouth 0 : 2 Tottenham Hotspur h2h
18:15 1 minuta meczu Liverpool 0:0 Middlesbrough

.:: FC Barcelona - Duma Katalonii - Visca El Barca ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Żeby nie było wątpliwości.... nie będe wystawiał tabeli przed zakończeniem kolejki.


W inauguracyjnym meczu 1. kolejki Premiership Everton którego właścicielem jest Dudek przegrał z Manchesterem United 0:2. Pierwszymi liderami zostali Charlton i West Ham

Obie drużyny w poprzednim sezonie zapewniły sobie udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, więc spotkanie zapowiadało się atrakcyjnie. Zapowiadano je jako hit 1. kolejki.

"Czerwone Diabły" pierwszą bramkę zdobyły tuż przed przerwą. Rooney znakomicie zagrał na lewe skrzydło do O'Shea, który płasko po ziemi zagrał przed bramkę, a tam Weira ubiegł Van Nistelrooy i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Martyna. Holender zdobył tym samym pierwszą bramkę na boiskach Premiership w sezonie 2005/06.

Manchester świetnie zakończył pierwszą połowę i równie efektownie rozpoczął drugą. W 46. minucie po koszmarnym błędzie Yobo drugą bramkę dla gości zdobył Rooney. Były gracz Evertonu nie miał kłopotów z pokonaniem Martyna w sytuacji sam na sam. 19-letni napastnik MU przejął piłkę, którą Nigeryjczyk fatalnie, wzdłuż linii pola karnego, zagrywał do partnera.

W pierwszej połowie Everton prezentował się poprawnie, jednak stracona bramka podopiecznym Davida Moyesa podcięła skrzydła. Po przerwie MU osiągnął zdecydowaną przewagę i zasłużenie wywiózł z Goodison Park trzy punkty.

W innych spotkaniach także nie zabrakło emocji. W Birmingham Aston Villa prowadzona przez Jejka zremisowała z Boltonem BPL-G (nie zagrał Polak w składzie Wanderers, Jarosław Fojut) 2:2, a strzelanie zakończyło się już w... 9 minucie. Tyle zaledwie potrzebowali zawodnicy obu drużyn, by cztery razy umieścił piłkę w siatce.

Tomasz Kuszczak nie zagrał w barwach West Bromwich Albion. Miejsce między słupkami zajął Chris Kirkland i zachował czyste konto, gdyż WBA zremisował na wyjeździe z Manchesterem City.

Liderami zostały drużyny Charltonu i West Ham. Beniaminek z Londynu pokonał na Upton Park Blackburn Rovers 3:1, a jedną z bramek zdobył 39-letni Teddy Sheringham.

Bez kontuzjowanego Jerzego Dudka, którego w bramce zastąpił Jose Reina, Liverpool zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Middlesbrough. Gospodarze końcowy kwadrans grali w osłabieniu, gdyż czerwoną kartką ukarany został Ehiogu.

Porsmouth vs. Tottenham
Z dużymi nadziejami przystępowały obie drużyny do nowego sezonu. Koguty prowadzone przez Paolo Savo wzmocnili m.in. Tainio, Davids i Routledge. W ostatnim meczu na Fratton Park wygrało Portsmouth 1:0 po golu Yakubu.

Mecz mogli świetnie rozpocząć goście, którzy w 4 minucie mieli dobrą sytuację do strzelenia bramki, ale strzał debiutanta w Tottenhamie Wayne'a Routledge'a obronił nogą inny debiutant, ale w Portsmouth - Sander Westerveld.
W 17 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego Laurenta Roberta na krótki słupek gdzie do strzału dochodzi Lua Lua, ale strzela obok słupka. 8 minut później kolejny stały fragment gry, ale tym razem rzut wolny wykonywał Robert. Strzelił mocno, ale Robinson złapał piłkę.
W 45 minucie padł pierwszy gol, a jego niefortunym strzelcem okazał się Andy Griffin, który trafił do własnej bramki. Portsmouth mimo przewagi przegrywało 0:1 po pierwszej połowie.

Tuż po zmianie stron na potężny strzał z ponad 30 metrów zdecydował się Gregory Vignal, ale Robinson ładną paradą sparował ten strzał. Portsmouth osiągneło zdecydowaną przewagę w polu w tej części gry (62% posiadanai piłki), ale nie potrafiło jej udukumentować.
Zrobili to piłkarze Tottenhamu, którzy w 64 minucie podwyższyli na 2:0. Podanie Mido wykończył strzałem z lewej nogi w prawy róg Jermain Defoe.
17 minut przed końcem znowu pokazał się Defoe. Reprezentant Angli ładnie strzelił z dystansu, ale Sander Westerveld obronił ten strzał. 5 minut przed końcem z rzutu wolnego strzelał Teemu Tainio, ale nie trafił w bramkę. Do końca meczu nie padły już bramki i Koguty odniosły pewne zwycięstwo.

Dziś na Highbury Schwindler ze swoim Newcasle United stanie przed ciężkim zadaniem podejmując Arsenal.

onet & Bodymaker remix

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
Body zapomniales dodac ze Schwindler ze swoim Newcastle rozniesie Arsenal Londyn heh dobra kompilacja

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kupię koszulki i plakaty z Roberto Baggio

Następny temat

TYPER LIGI POLSKIEJ 2005/2006

WHEY premium