SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty umbro

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4123
sprzedawca w dobrym sklepie mi je odradził, na łączeniu z przodu ( jak się łączą kolory) podobno się szybko rozwalają

.


ej, z miastaście a doopaście!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Doloz troche i masz Nike 90! dzisiaj widzailem ladne wkrety za 179 Ekstra buciki

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
Zmierzylem w sklepie rozmiar 43 leża idealnie po prostu super!! chyba je kupię wyglądały w sklwepie na solidnie wykoinane kupuje u nas w sklepie kosztuja 190 zł :D a tu tak tanio kali sie jak niewiem :D

Każdy rozstęp uwidacznia postęp :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Jak masz je za 190 to na Twoim miejscu bym sie nie zastanawiał tylko brał Nike http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56273770 mniej wiecej cos takiego

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 257
Powiem ci ze te umbro pozatym ze sie szybko rozwalaja to spoko buciki,ale za ta cene bym kupil inne.Najlepsze sa predatory mania,nike total(wszystkie modele bardzo dobre)A jezeli chcesz miec dobre wygodne korki a przy tym dlugo miec te buty to polecam ci Adidas Copa mundial bradzo dobre buty z prawdziwej skóry,wygodne,dobrze dopasowuja sie do stopy.Moim zdaniem lepiej dolozyc troszke hajsu i miec spokoj na przynajmnie rok.Moge ci jeszcze polecic Nike Tempo Natural.Jeden z nowszych modeli,bardzo dobre moze z wygladu nie sa super ale za to jakie wygodne,ja mialem pierwszy model Nike Tempo grałem w nich ponad rok i jeszcze je mam tylko wyrosem z nich.Nie polecam korków pumy szybo sie rozwalaja.Chyba ze Puma King,lub Puma Liga z prawdziwej skóry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Puma sie szybko rozwala?
Ja jestem w 100% zadowolony, a kupilem za małą kase.

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 257
Zalezy jaka puma ja kupilem takie białe z czerwonym znaczkiem,3 tygodnie i sie rozkleiły,moj kolega mia to samo.Niewiem moze dlatego ze ja kupiłem napewno nieorginalne tylko repliki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Widzailem ostatnio buty Pumy za 69 zł wlasnie biale z czerwonym paskiem kumpel sobie kupil i tez mu sie po kilku tygodniach rozkleily.

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 257
Tak jak mowilem te tansze sa slabe ale te droższe bardzo dobre wiadomo za jakośc sie płaci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 907
Mam te buty Umbro, tylko w innych kolorach. Mi fundował je klub więc, dostałem je za darmo. Jednak nie jestem z nich zbyt zadowolony. W sumie zakładam je tylko wtedy, gdy boisko jest w takim stanie, że nie da się na nim grać w lankach. Osobiście najbardziej lubię grać w Nike Total 90 Air Zoom. Najwygodniejsze buty w jakich grałem. Polecam je każdemu.

Siła i honor,i ojczyzna, i wiara... w siebie :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcie - zadyma kibiców Man Utd

Następny temat

Pojedynek gigantów : Ronaldo vs. Adriano

WHEY premium